Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

A Discover Bali illata: vizes, zöld jegyek, egzotikus virágok és az érzéki lótuszvirág aromacsokra.

Kiszerelés: 90 g

JudithBeauty

2016. április 28.

Nagyon kellemes, tengeri illata van, csak kár, hogy nem tartós. A szappan maga azúrkék színű, nem szárít és a habzása is megfelelő. Kicsit intenzívebb illatra számítottam, fűszeresebbre, ha már egy egzotikus helyről kapta a nevét. Vannak jobb Oriflame szappanok, ezért csak egyszeri vásárlás volt. Hármast adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Monaaaaa

2014. május 30.

Anyukámtól kaptam és hááát...isteni illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Anyukámtól kaptam és hááát...isteni illata van :)