Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. július 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Fedezze fel a japán kertek varázslatos világát. A gazdag habot képező tusolózselé illatát meghatározza a tsubaki és a fehér tea üde, tiszta aromája. Szappanmentes és pH-semleges.

Oriflame Japanese Wisdom Tusolózselé
Ár: 400 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén
Jeanette88

2018. október 25.

Jól habzik, kevés is elég belőle. Nekem kicsit tömény az illata, és érzem is magamon utána jó ideig. De sajnos szárítja a bőrömet. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

zdoreebaba

2018. augusztus 11.

Rengeteg Discover tusfürdőt elkoptattam már, de szerintem az összes közül ez a leggyengébb illatra. Nekem olyan átlagos. Kicsit szárít is, nem habosodik fel gyorsan. Túlságosan virágos illatú, a zöld teát végképp nem érzem rajta. Nagy kiszerelésben volt meg. Én is használtam néha napján. Úgy fogyott el, hogy anya besegített. Ő megszerette. Ezért is adok neki négy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

mliptak

2017. augusztus 28.

Szerettem az illatát, sajnos nem volt túl tartós. Szépen habzott, nem irritált, nem szárított, de nem is hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

dorikatapal00

2017. január 29.

Nem tetszik az illata, kifejezetten gagyi, de egyébként maga a termékcsalád jó és változatos illatokat kínál. Ezzel picit mellényúltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Jenniii92

2017. január 27.

Ajándékba kaptam, nem igazán jött be. Az illata nem nagyon tetszik, és egyáltalán nem is érezni fürdés után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

pambeesly

2016. augusztus 1.

klassz kiszerelés, bár nem a kedvencem a discover illatok közül, azért nagyon kellemes, viszont sajnos nem valami tartós az illata, fürdés után szinte azonnal eltűnik a bőrömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Színező anyag. (Zöld)