Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: CamomilleRose, Módosítva: 2019. február 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

"A Kamcsatka érintetlen vidékén élő boróka üde, tiszta és kesernyés illata, valamint a csipkebogyó zamata inspirálta tusolózselé gondolatban hófedte csúcsokra, forró vizű forrásokhoz, szunnyadó vulkánokhoz, a tundra csodálatos virágaihoz és az óceán hűvös, tiszta vizéhez repítenek el bennünket."

Gyengéden tisztító, pH-semleges, friss illatú formula

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Terru

2020. május 16.

Kellemes üde illata van. Szerintem nem csak nőknek valò illat. Mivel zselè azt gondoltam szàrìtani fogja a bőröm de nem így lett. Az illatàt egy darabig èrzem a bőrömön ès a fürdőszoba is illatozik utàna. A csomagolàsa is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

zdoreebaba

2019. december 21.

Ezt aztán a pasik is bátran használhatják. Igazi unisex illat. Reggeli zuhanyozáskor jól felébreszt, esti zuhanyozáskor pedig megnyugtat és ellazít. Nagyon megszerettem, mert különleges illata van. Nem hittem volna, hogy a boróka és a csipkebogyó ilyen jól harmonizálnak egymással. Mintha egy igazi vadregényes tájon nyaralnék, körülvesz a csend, a nyugalom, a tiszta vizű források, kis patakok, friss levegő... ez a tusi egy igazi idilli környezetet alakít ki körülöttem. Megnyert! Már a második flakonnál tartok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

haszi79

2019. július 6.

Kellemes, üde, frissítő illata van, és jó állaga is, nem sűrű, nem híg, éppen megfelelő. Egyáltalán nem szárít. Egyik kedvencemmé vált, be is táraztam belőle rendesen, sose lehet tudni:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

demeterne

2019. május 31.

Az illata miatt vettem meg bejött. Viszont nekem egyáltalán nem volt tartós az illata, és szárította is a bőrömet, de egynek elment.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

szivecske

2019. február 21.

Frissítő, de nekem már nagyon fiús, nem lesz kedvenc, minőségre amugy nem rossz, az illat is egész tartós és nem is szárít, mint sok zselés tusi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

CamomilleRose

2019. február 11.

Frissítő illat, reggeli zuhanyzásnál maga az ébresztő. Szerintem unisex illat, pasik is nyugodtan használhatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

gyeniko

Korcsoport: >54
2019. január 30.

Meg ilyen hamar egyetlen oris tusfurdot sem hasznaltam el ,mint ezt! Nagyon de nagyon kellemes az illata!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 30.