Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

hera96

2014. július 24.

az egyik nagy kedvencem, 2x is vettem már nagyobb kiszerelésben, az illata megunhatatlan és nagyon finom, biztos fogok még venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 24.

Fenolia

2013. június 21.

Egy teljesen átlagos virágos illat, tényleg nincs benne semmi extra. Kicsit szárít és fürdés után már nem érezni az illatát, viszont jól habzik. Rossznak nem rossz, de nem is jó, olyan semmi különös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

treszi92

2013. március 1.

Nekem nagyon nem tetszett , csalódtam benne , azt remeltem hogy finom illata lesz , de egyszerüen nem volt semmi illata , szerintem is jellegtelen , habzik rendesen , a szine szép de többet már nem vennék , én fürdő habnak használtam el, ugy hogy pénz kidobás nem volt , de nem is érte meg az árát :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

ryaaaa

2012. november 21.

szeretem, mert jol habzik, finom az illata,de mint ahogy az oriflame tusfurdok altalaban, nem tartos illatuak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 21.

Echan

2012. június 9.

Az egyik legfinomabb illat az oriflame-től tusfürdők között. Cseresznyés, virágos, jól habzik, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

onecrimsonnight

2011. augusztus 21.

A Discover tusfürdők közül nem a legjobb, az illata nekem kissé jellegtelen. Viszont azt tudja, amit egy tusfürdőnek tudnia kell, szóval jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

noxibaba

2011. február 25.

Tusfürdő mániásként sokat kipróbáltam, és még sokat is ki fogok. Illatra nagyon jó, de annyira nem nyerte el a tetszésemet. Jól habzik, jól tisztít!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 25.

Színezék. Lilás piros.