Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Illatos, szappanmentes, pH-semleges tusolózselé mindennapi használatra. Krémes habját átjárja a kávé és a cukor aromája.

Alizka

2017. november 4.

Ez egy olyan semmilyen tusfürdő... Az illata nem olyan, mint amire számítottam, nem kávés. A szappanjának sem kávés, de az fincsi, míg ez nem, inkább émelyítő. Ami a bőrön visszamarad, az már kellemesnek mondható. Sem a textúrája, sem a habzása, sem a bőrre való hatása nem kiemelkedő. El lehet használni, nem totál pénzkidobás. Felejthető élmény, három csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 4.

panneszka

2017. április 23.

Sajnos mást vártam. Úgy gondoltam valami jó frissítő, kellemes kávé illatú terméket fogok kézhez kapni. Ehhez képest, ha ez kávé illatú akkor valami nagyon gyenge felöntött kávé lehet... Más baj nincs vele. Mutatós csomagolás, tusolózselének jó, de sajnos nagy csalódás az illata miatt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Zsuzska79

2017. március 23.

Nagyon elkapkodtam ennek a tusfürdőnek a megvásárlását. Nagyon furcsa az illata, nekem nem jött be. A kávé mellet kissé dohány szaga is volt, ami nekem nem jött be. Utálom a dohány szagát minden formában. Nem dohányzom és nem is szeretem magamon érezni a dohány szagot. Alig vártam, hogy elfogyjon. Biztosan nem veszem többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Mona29

2017. március 4.

Imádom a kávét, minden formában, de ez.... Nagyon csalódtam. Sok kell belőle, különben nem habzik, az illata nekem nem is marad meg a bőrömön. Nem hidratál, nem szárít, de legalább tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

dorikatapal00

2017. január 29.

Nekem picit furcsa az illata, de kellemes. Semmi pluszt nem nyújt a megszokott tusfürdőkhöz képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

ladri

2017. január 7.

Én nem kávésnak, inkább csokis illatúnak érzem. Nem rossz, de kávéra számítottam. Egyébként a szokásos Oriflame-minőség, kicsit folyósabb állagú, de nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

szybylla

2016. november 19.

Kávé mániás vagyok így gondoltam megér egy próbát... hát nagyon nem jött be.. én nagyon nem érzem ki belőle ezeket az illatokat, inkább csak édeskés... nagyon halvány kávé illattal. Az állaga sem jött be túl folyós de ez inkább az én igényem hogy krémesebb legyen. Alig vártam hogy elfogyjon. Viszont nem bántotta a bőrömet így egy 3 csillagot megér (sok tusfürdőtől fürdés után viszket a bőröm).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

dia0311

2016. október 20.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Picit talán gyorsan fogy, de ettől eltekintve szuper!!:)

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Picit talán gyorsan fogy, de ettől eltekintve szuper!!:)

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
dandy

2016. szeptember 30.

Imádom a kávét és a kávés dolgokat, így muszáj volt ezt megrendelnem, a nem túl szép összetevők ellenére is. Hát az illata nagyon finom, totál Black Opium! :) Kár, hogy nem túl tartós az illata. :( De jól habzik, minimálisan szárít. Azt hiszem kell még rendelnem belőle. :) Mielőtt Black Opiumot fújok magamra tuti ezzel zuhanyzom! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.