Oriflame

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

A Maldív-szigetek homokos tengerpartjának szépsége és aromája ihlette a pH-semleges, gazdag habot képező és gyengéden tisztító tusolózselé megalkotását. Egy izgalmas illat egzotikus gyümölcsökkel, papayával és görögdinnyével. A nyugalom pillanataira.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zdoreebaba

2020. május 29.

Finom nyári különlegesség a Discover márkától már megszokott minőséggel. Finom géles állagú, megfelelő a habzási képessége. Aki szeretné átélni az egzotikus gyümölcsök karöltését és részese lenni egy felejthetetlen Maldív-szigeteki utazásnak ne habozzon és vásárolja meg ezt a tusit. Bár ha jól láttam akkor már csak a készlet erejéig tart. Ha jól emlékszem ez 2018 verziós tusi. Az illata az ananásztól, papayától és dinnyétől nagyon finom édeskés világot hoz. Frissítő reggeli tusinak kitűnő vagy akár egy hosszabb strandolás után is kellemes vele lezuhanyozni. Élveztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Csutak

2019. február 16.

Akciósan, 400 forintért lehet most kapni a hármas katalógusban és a vélemények alapján kicsit félve rendeltem meg. De kellemesen csalódtam. Édeskés, ananász illata van (számomra legalábbis), ami sajnos nem tart ki a fürdés végéig sem. Szárító hatást nem tapasztaltam, ezért így nekem négy csillag a vége. Most be vagyok tárazva tusikból, nem biztos, hogy újra fogom rendelni, majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

bendi13

2018. november 9.

Fuuu hát a katalógusban nagyon szuper illata volt, de élőben nagyon büdös. Az összetevői sem túl szépek. Elhasználom, de többet nem veszem meg újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

ALettah

2018. augusztus 20.

Sűrű, jól habzó tusológél gyerekkorom egzotikus gyümölcsös gumicukor illatával. Nyárra, utazgatáshoz, strandoláshoz pont jó, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Színezék. Narancssárga.