Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. október 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Energizáló hatású tusfürdő, a somfa virágának aromájával és a licsi izgalmas, egzotikus, vibráló illatával.

Kiszerelés: 250 ml

incifinci28

2020. április 14.

nagyon kellemes illata van, nem szárít de semmi extra, átlagos tusfürdő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

nagyon kellemes illata van, nem szárít de semmi extra, átlagos tusfürdő

szacska

2019. január 22.

Jó az állaga és nem szárít. Az illata nem rossz, cserébe nem is tartós. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

Az oriflames tusfürdők számomra drágák. Ennek viszont annyira tetszett az illata a katalógus illatmintája alapján, hogy akciósan 400ft-ért megrendeltem. Meg is bántam. Nem adta vissza azt az illatot, amit a katalógusban éreztem. Sokkal jobb illatúak a dm és rossmann sajátmárkás tusfürdői, jóformán feleannyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Csutak

2017. szeptember 13.

Az első tusfürdő, ami nem szárít zuhanyzás után, egészen kellemes a használata. Viszont hiába az ígéret, illata szinte nincs semmi se neki. Úgyhogy három csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Ada992

2017. augusztus 19.

Tetszik az illata nagyon. Igazán nőies,de sajnos nem sokáig lehet érezni zuhanyzás után,ezért csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

gcintia

2017. június 9.

Szettben kaptam karácsonyra szerintem amugy nem eri meg es nem hiszem hogy vettem volna. Amugy az illata tetszik, olyan kellemes edeskes. Nem igazan marad meg a boron az illata, kelloen habzik nem apol de nem is szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

alexa206

2017. március 17.

nem marad meg az illata a bőrön... de mint tusfürdő...jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

nem marad meg az illata a bőrön... de mint tusfürdő...jó..

Mona29

2017. március 4.

Az illatát nagyon szeretem, csak sajnos nem marad meg a bőröd sokáig. Az állaga egész jó, közepesen habzik, nem hidratál, de legalább nem is szárít. Akciósan szoktam venni, úgy egész elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

birdnerd

2017. február 16.

Nagyon jó illata van, csak sajnos nem tartós. Állaga megfelelő, nem túl folyós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Nagyon jó illata van, csak sajnos nem tartós. Állaga megfelelő, nem túl folyós.

HontiAgi

2016. december 2.

Kellemes, édeskés illata van, néha barackosnak is érzem, fürdőpamaccsal jól habzik, viszont szerintem gyorsabban fogy a kelleténél. Egynek jó, de annyira nem hogy leragadjak nála, ha amúgyis ritkán veszek csak újra tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.