Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2012. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Gyümölcsös, virágos illattal.

Andy B

2013. április 27.

Az illata OK, de nagyon szárít! Úgy feszült utána a bőröm, hogy azonnal rohantam a testápoló után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

ryaaaa

2012. november 21.

finom az illata, de hamar elillan. kellemes vele telen tusolni,mert felidezi a nyari utazasokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 21.

molnar.judit5

2012. szeptember 24.

Én sem vagyok discover rajongó,mivel a krémtusfürdőket szeretem,de mindig rendelek egyet-egyet,mivel itthon előszeretettel ellötybölik.Szinte mindegyiket kipróbáltam,és nekem eddig ez tettszik a legjobban,mármint az illata,a legtovább érződik mind közül.Az állagával sincs különösebb gondom,nem is szárit,de maradok továbbra is a krémtusfürdők mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Honeyhair

2012. július 24.

Második alkalommal rendeltem ebből a tusfürdőből, csak azt nem tudom, hogy minek. Intenzív, frissítő citrusos illatra számítottam, ehelyett egy meglehetősen gyengécske, kicsit jellegtelen, édeskés aromájú terméket kaptam, ami még hígabb is, mint kellene, csorog-folyik, de nem habzik. Nagyon szép amúgy a színe, a látványa hangulatilag csodásan feldobja a reggeleimet, de hát ez kevés. Bekerült az "Ez is elfogy egyszer!" kategóriába...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 24.