Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

A Discover Szicília illata:
A Szicília partjait súroló hullámok friss aromája, a ragyogó citrusok zamata, az ibolyalevelek lágysága, a mediterrán gyümölcsök édes illata és a fűszeres verbena esszenciája.
A verbena virága kedvelt növény Olaszországban, cseresznyére emlékeztető illata van.

Kiszerelés: 250 ml

Coffee123

2018. november 10.

Friss, kellemes illatú, jól tisztít, nem szárít. Többször vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

Friss, kellemes illatú, jól tisztít, nem szárít. Többször vettem újra.

dizabella01

2017. szeptember 2.

Kellemes az illata, a habzása is megfelelő, viszont hamar fogy, és az ára sem túl baráti.
Nem szárít, de nem is hidratálja a bőröm.
Újra nem venném, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Nem szárít, de nem is hidratálja a bőröm.
Újra nem venném, de egynek elmegy.

kalavirag

2016. november 5.

Kellemes citrusos illat, az igazi szicíliát juttatja eszembe valahányszor megszagolom, fontos róla tudni hogy egyáltalán nem habzik.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
JudithBeauty

2015. október 29.

A felsorolt illatok közül én csak a citromot éreztem, és talán egy csipetnyi fűszert, de így is szeretem. Nyárra nagyszerű, hűsítő hatása van, valószínűleg újra rendelni fogok. A szappan változata is bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Jenniii92

2015. április 28.

Ajándékba kaptam, szeretem az illatát, de nem lett a kedvencem. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Ajándékba kaptam, szeretem az illatát, de nem lett a kedvencem. Egynek elmegy.

katuc77

2014. november 18.

Kellemes illatú, fürdőrózsára nyomva nagyon jól habzik. Szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Kellemes illatú, fürdőrózsára nyomva nagyon jól habzik. Szeretem használni.

zdoreebaba

2014. október 22.

Nekem valahogy idegesítő az illata. Néhol felfedezek benne egy-egy kellemes illat árnyékot, de van benne valami szúrós, idegesítő összetevő. Nem tudom, hogy mi lehet az.
+ problémák: 1. gyorsan fogy 2. az illata végképp nem tartós 3. szárít
Viszont elég jól habzik. Nekem ő most csak kettest érdemel, mert tőle vannak sokkal jobb tusik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

+ problémák: 1. gyorsan fogy 2. az illata végképp nem tartós 3. szárít

trisztan

2014. október 16.

Szokásos Oriflame tusfürdő, nem habzik túlságosan, jól tisztít, de viszonylag hamar fogy. Az illata nekem kicsit fűszeres beütésű, de nem zavaró, kellemes, de tusolás után szinte már alig érzem a bőrömön. Összességében semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 16.

kamillatea

2014. október 12.

Volt az Oriflame-nek pár évvel ezelőtt egy Aromabliss Awakening fantázianevű, sárga üveges kölnije. Annak az illatát idézi ez a tusfürdő. Kellemes, finom illat, csak számomra nem elég intenzív. Én parfümfelhőben szeretek zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Princess

2014. június 9.

Hát én imádom! Nagyon jól habzik, ennek az illata valami mesés. Eszembe juttatja, mikor Olaszországban voltam! Finom az illata, nem túl erős, de nem is illan el egy pillanat alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Színezék. Narancssárga.