Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Szilva illattal.

Ella

2018. július 30.

Istenem, nagyon jó illata volt! Nem irritált, kellemes volt ezzel zuhanyozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Istenem, nagyon jó illata volt! Nem irritált, kellemes volt ezzel zuhanyozni.

Sarene

2017. április 3.

Imádtam, kár hogy már nem kapható..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Imádtam, kár hogy már nem kapható..

hime0033

2015. augusztus 5.

Sokakhoz hasonlóan én is odavagyok az illatáért, hál' istennek rajtam érződik is egy jó ideig..szerintem iszonyú jól habzik így nem is fogy olyan gyorsan. Én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Macsek12

2015. július 11.

Nagyon finom az illata jól tisztít és sokáig érződik a bőrön,nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

Nagyon finom az illata jól tisztít és sokáig érződik a bőrön,nagyon jó termék.

Damayanti

2015. február 5.

Olyan nagyon rossz :( Tömény, szörnyű pacsulis agyon édesített - fűszerezett bazár szag. nekem Indiához ezer szállal kötődik az életem, szívügyem az ország, jól ismerem és bizony ennek a szagnak (mert ez nem illat, hanem szag) semmi köze nincsen Indiához, eleve nem tudom ki volt az az okos az illat kitalálói között, aki a szilvát, mint Indiában abszolút nem jellemző, éghajlattal sem kompatibilis gyümölcsöt itt az egyik fő alkotó elemmé tette.... Na ennyi köze van Indiához. Semmi. Büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

krémparádé

2014. november 3.

Első szimatra nem jött be, meg akartam szabadulni tőle, de használat közben megszerettem és végül vígan elfogyasztottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

p.cseresznye

2014. október 26.

Isteni finom illata van, egy picit zuhanyozás után is érződik a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

Isteni finom illata van, egy picit zuhanyozás után is érződik a bőrömön.

trollkors

2014. augusztus 14.

Ó, ez az illat elképesztő! A zuhany alól rögtön rohantam ide, hogy dicsérjem :D Bár szilvára szerintem megközelítőleg sem hasonlít, valami édesség jut róla eszembe így hirtelen, nem is tudom, talán a tutti-frutti ízű rágó, vagy tényleg, mint a szilvás tea. Sajnos az én bőrömön sem maradt meg, de úgy is illatosított testápolót használok, szóval emiatt nem vonok le csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

berka

2013. október 26.

Nagyon szeretem az illatát, igaz zuhany után már nem annyira érzem a bőrömön az illatát, nem tudom van e valami hatása azon kívül, hogy tisztít. Bár nekem csak az illat volt a döntő amikor megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

A kedvenc tusfürdőm ebből a szériából. :) Imádom az illatát, egyszerűen elbódít.:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.