Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

A szappan illata Toszkána vibráló világát idézi a mesés színekkel és a szőlő zamatos aromájával. Gyengéden tisztítja és pazar, romantikus illatba burkolja a bőrt.

tvivien921

2019. február 3.

Amióta kézmosáshoz az Oriflame szappanokat használom, alig használok kézkrémet. Más szappanok kiszárítják a kezem, de ez nem. Bármelyik fajtáját szívesen veszem, mindegyik illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Reb

2018. szeptember 15.

Egységsugarú szappan, jó illatú, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Egységsugarú szappan, jó illatú, nem szárít.

Rainbowgirl14

2018. augusztus 19.

Fantasztikus illata van, krémes, jól habzik. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Fantasztikus illata van, krémes, jól habzik. Nagyon ajánlom!

Mona29

2018. augusztus 8.

Nagyon-nagyon finom illata van! Jól tisztít, jól habzik, nem szárít. Biztos, hogy fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Alizka

2018. június 1.

Ez a második discover szappan, amit próbáltam. Nem csalódtam, azt kaptam, amit vártam. Nem szárít, és isteni az illata. A formája is jó, kézre áll, ezért nem ejtem le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Enci76

2017. augusztus 24.

Szeretem a discover szappanokat, ez sem marad ki a sorból. Illatos, zamatos, legszívesebben beleharapnék, annyira élethű a szőlő illata benne. Nem szárítja a bőrömet, ami kifejezetten jó pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 24.