Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Gyengéd szappan gyermekeknek. Csillámló hatást nyújt. Lágy habot képez.

csillag

2012. március 28.

Szerintem az illata jó, tényleg érdes a felszíne, bár engem nem zavar, viszont én nem veszem észre a csillogást fürdés után, pedig ezért vettem meg...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

judit.nemes1028

2012. március 17.

szerintem nagyon mű illata van:S nekem a bőrömet is szárítja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

szerintem nagyon mű illata van:S nekem a bőrömet is szárítja

belle

2011. december 5.

Az illata nagyon jó ,de ahogy előttem mondták a csillámoktól érdes a felülete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 5.

Az illata nagyon jó ,de ahogy előttem mondták a csillámoktól érdes a felülete.

kikcse

2011. november 5.

Igen az illata nagyon jó. Én is kicsi lányomnak vettem, de én is használtam!:) A csillámoktól kicsit érdes a felülete, ami egy kicsit furcsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 5.

noxibaba

2011. március 31.

Nagyon jó illata van. Olyan dinnyés-málnás. Még felnőtt fejjel is élvezet a vele való mosakodás. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 31.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1