Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy igazán nőies, virágos illat, amely a bambusz, a kivi és az ibolya üde illatával indul. Szívjegye az igéző, hatszirmú orchidea, amelyet fás, pézsmás illatok harmóniája egészít ki.

Ár: 3500ft , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: POSTÁZOM IS ELŐRE UTALÁS ESETÉN
Oriflame és Avon mintacsomag
Ár: 500 Ft (vagy 2000 Ft vásárlási érték fölött ajándékba vihető) , Eladó: Myrtle
Állapot: használt, eltérő mennyiségben, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, foxi

Klaudia9675

2020. május 21.

Jó, kellemes illata van, csak kb. egy óra múlva már semmit nem lehet érezni. Nagyon hasonlít az Avonos kék Perceive-re. Az ára leakciózva is még magas. Szerintem nem éri meg mert nagyon rövid ideig érződik csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

demeterne

2020. május 13.

A katalógusban nagyon finomnak éreztem az illatát. Kifújva magamon viszont nagyon töménynek, így inkább elajándékoztam. Sajnálom, hogy nem barátkoztunk össze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

dlrexqs

2019. december 5.

Anyukám használja rendszeresen, de néha én is fújok belőle egy kicsit.
Ez egy igazán könnyed, édes, virágos illat, tökéletes választás lehet langyos tavaszi napokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Anyukám használja rendszeresen, de néha én is fújok belőle egy kicsit.

nemesmoni90

2019. október 16.

Imádom!!!
Az illata egyszerre nőies és légies.
Ez az az illat amit bármilyen pillanatkor tudom viselni.
Ár érték aránylag megfelelő mert elég sokáig érzem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Imádom!!!
Az illata egyszerre nőies és légies.
Ez az az illat amit bármilyen pillanatkor tudom viselni.
Ár érték aránylag megfelelő mert elég sokáig érzem magamon.

Angyalka94

2019. október 2.

Nagyon kellemes illata van, szeretem. Akciósan 2000ft ért sikerült beszereznem és számomra megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

lacrymosa88

2019. augusztus 8.

Ez egy nagyon kedves kis illat, istenien virágos, mégsem lesz túlzóan sok vagy émelygősen tömény. Enyhén édeskés, kicsit könnyedebb, igazán nőies illat. Az üvegcse és a kék szín szemet gyönyörködtető. Tartóssága megfelelő, szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nesh

2019. augusztus 5.

A kedvenc nyári parfümöm! Valami kellemes mediterrán-szappanos, frissen fürdött illata lesz tőle a bőrömnek. Nagyon szetetem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

kornelly

2019. június 5.

Az egyik örök kedvenc,kellemes nőies,friss, kicsit fás illata van.Sokan megdicsérték már az illatát.
Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

Nagyon megéri az árát!

tikkamakka

2019. május 28.

Akciósan szoktam megvenni, így az ára verhetetlen és nagyon sokáig kitart. Remek hétköznapi illat, visszafogott, viszonylag tartós és nőies. Régóta kerestem egy ilyen illatot, abszolút kedvenc.
Az üvegét viszont nem kedvelem, nem mutatós és folyton rettegek tőle, hogy mikor fogom széttörni egy óvatlan mozdulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

hebokbia

2019. január 16.

Szeretem! Jó árban van és viszonylag tartósnak is mondható :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Szeretem! Jó árban van és viszonylag tartósnak is mondható :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.