Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy igazán nőies, virágos illat, amely a bambusz, a kivi és az ibolya üde illatával indul. Szívjegye az igéző, hatszirmú orchidea, amelyet fás, pézsmás illatok harmóniája egészít ki.

Új! Oriflame Divine EDT
Ár: 3400 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóra
Ár: 2500 plusz posta , Eladó: Feherzsofia
Állapot: Celofanos, Helyszín: --, fizetés: --
nemesmoni90

2019. október 16.

Imádom!!!
Az illata egyszerre nőies és légies.
Ez az az illat amit bármilyen pillanatkor tudom viselni.
Ár érték aránylag megfelelő mert elég sokáig érzem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Imádom!!!
Az illata egyszerre nőies és légies.
Ez az az illat amit bármilyen pillanatkor tudom viselni.
Ár érték aránylag megfelelő mert elég sokáig érzem magamon.

Angyalka94

2019. október 2.

Nagyon kellemes illata van, szeretem. Akciósan 2000ft ért sikerült beszereznem és számomra megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

lacrymosa88

2019. augusztus 8.

Ez egy nagyon kedves kis illat, istenien virágos, mégsem lesz túlzóan sok vagy émelygősen tömény. Enyhén édeskés, kicsit könnyedebb, igazán nőies illat. Az üvegcse és a kék szín szemet gyönyörködtető. Tartóssága megfelelő, szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nesh

2019. augusztus 5.

A kedvenc nyári parfümöm! Valami kellemes mediterrán-szappanos, frissen fürdött illata lesz tőle a bőrömnek. Nagyon szetetem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

kornelly

2019. június 5.

Az egyik örök kedvenc,kellemes nőies,friss, kicsit fás illata van.Sokan megdicsérték már az illatát.
Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

Nagyon megéri az árát!

tikkamakka

2019. május 28.

Akciósan szoktam megvenni, így az ára verhetetlen és nagyon sokáig kitart. Remek hétköznapi illat, visszafogott, viszonylag tartós és nőies. Régóta kerestem egy ilyen illatot, abszolút kedvenc.
Az üvegét viszont nem kedvelem, nem mutatós és folyton rettegek tőle, hogy mikor fogom széttörni egy óvatlan mozdulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

hebokbia

2019. január 16.

Szeretem! Jó árban van és viszonylag tartósnak is mondható :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Szeretem! Jó árban van és viszonylag tartósnak is mondható :)

ALettah

2018. szeptember 3.

Ismét meglepett az Oriflame, a nem túl szimpatikus dizájn mögött ezúttal egy kis csoda rejtőzött! Szépséges kék színű parfüm, bambusz, ibolya és kiwi érződik indításkor - tényeg mindhárom! Ez az első illat, amiben ilyen körülhatárolhatóan érzem a kivit. Aztán később csatlakozik egy lágy, selymes virágos alap. Egyszerűen mennyei! És tartós is, 6 órát simán kibír. Engem hangulatban Kenzo: L'Eau Par-jára emlékeztet, ami egyik örök kedvencem. Friss, tiszta, selymes, magában horodzza a víz örök folyását, hideg tisztaságát és szépségét. Nálam azonnal kívánságlistás lett, figyelni fogom, és mikor akciós, lecsapok rá.
Különleges, jellegzetes illat, nagyon távol áll a mai édes-pirosbogyós illatvilágtól.
Abszolút öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Abszolút öt csillag!

Burya

2018. július 2.

UPDATE:
Hát, sajnos akármilyen szép, nekem pont egy leheletnyit édesebb, mint amit jól esne viselnem. Úgy tűnik, maga az ibolya illata nem passzol hozzám, mert eddig minden ibolyás parfümmel így voltam, hogy papíron és üvegből szimatolva nagyon tetszett, de rajtam édesebb lett és úgy már nem volt az igazi. Vele is ez a helyzet, úgyhogy feltettem eladásra, mert látom, hogy sokan szeretik, és amúgy is megérdemli, hogy ne csak a polcon álljon, hanem szeretve legyen valaki által. :)

Végre egy ibolyás illat, amit hordani is tudok! El se hiszem. Nagyon szeretem az ibolyát, friss csokorba szedve, erdő szélén, az ablak alatt, mindenhogy, de parfümben mindig nagyon töménynek találtam, képtelen voltam elviselni magamon. Ezt vakon rendeltem, igazából nem is az ibolya miatt, hanem az orchidea-kiwi-bambusz kombináció érdekelt nagyon, de rajtam egyértelműen a bambusz és az ibolya a domináns jegy, majd közvetlenül utánuk az orchidea, kiwi és frézia. Végre valahára nem tömény ibolyaszörp illat, hanem kicsit friss, kicsit fás, kicsit poros, kicsit zöld, kicsit édes, kicsit gyümölcsös, egyszerűen mindenből pont annyi van benne, amennyi kell. Nekem egyébként valamilyen trópusi hely ugrott be róla a gyümölcsössége miatt, abszolút el tudom képzelni egy fehér homokos tengerparton heverve, a napsütésben szikrázó halványkék víz fölé hajló pálmafák alatt. Tavaly nyáron Svédországba menekültem a meleg elől, két hónapig voltam ott és imádtam (a nyár nekem kész tortúra, a hideget szeretem), de ez nem az a hűvös, tavaszias nyár, ez a pálmafás tengerpartos fajta. :D Még nem tudtam eldönteni, hogy marad-e a gyűjteményem része, de még csak most ismerkedünk és alapvetően nem túlzok, ha azt mondom, hogy első fújásra megfogott, ez pedig már önmagában is nagy szó. Mindenképpen kísérletezek még vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

UPDATE:

sterlingsilver

2018. június 29.

Valami hihetetlen az illata! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Valami hihetetlen az illata! Nagyon szeretem!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.