Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Limitált kiadású parfümzselé a Divine EdT nőies, virágos illatával. A pulzáló pontokra kell felvinni.

Kiszerelés: 10 ml

Csillagpor1999

2019. június 14.

Most találtam meg a szekrény mélyén, azt hittem először tapintásra hogy körömlakkos üveg. Megörültem mikor megláttam mert szeretem a Divine-t. Ez még mindig jó. Pedig régen bujkált már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

Ella

2016. június 10.

Ilyenem van. Már 4 éve, hogy felbontottam, mégsem romlott meg az illata. :-) Viszont 15 perc után nem érződik. Első használatkor sem volt tartósabb. Praktikus egyébként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

ebyke92

2014. április 21.

Nagyon jo illata van, de sajnos nem annyira tartos ez a parfumzsele mint a rendes Divine parfum, de azert meg szeretem,mert nagyon kis pici praktikus, taskaban jol hordozhato :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.