Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Messy2214, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Pasztell árnyalatú körömlakk matt és fényes,kompremeter színű részecskékkel dúsítva. Száradás után különleges textúrája lesz.

KiwiAwi

2016. június 6.

Mind a négy szín megvan, de nagyon felemás érzéseim vannak velük kapcsolatban. A fehér és a barna nagyon szép, könnyű velük dolgozni. A kék és a rózsaszín viszont már más tészta. A rózsaszín hibája (az én szememben), hogy a benne lévő rózsaszín kis csillámok nem harmonizálnak az alapszínnel. A lakk ugyanis a csontszín és a pasztell rózsaszín között van valahol, olyan babás, a benne úszó kis micsodák pedig viszonylag sötét, hidegrózsaszín színűek. Sajnos nem tudom rendesen körülírni, de a lényeg az, hogy ha ránéz az ember, nem egy guszta látvány. :DD A kék ennél néhány fokkal jobb, mert az tipikusan az a nyári strandokat idéző kék, bár az sem lett az igazi.
Mindenesetre, a barna és a fehér tényleg szépek, viszont amiért nincsen színekre bontva az értékelés, 3 pontot adok rá, és abból 1 a kék-rózsaszín párosra, és 5 a barna-fehérre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Andici

2015. szeptember 21.

A képen látható Mini Raspberry és a Brown Sugar árnyalatban van meg.(Akcióban a kettő együtt 1200 Ft volt)
Az ajánlás szerint nem kenni kell, hanem nyomogató mozdulatokkal felvinni, és valóban, ha csak simán kilakkoztam vele a körmöm kevés dísz került rá. Ha célzottan helyeztem rá a körmömre el tudtam érni a képeken lévő hatást, bár egy kicsit vastagabb réteg lett, de annyira nem zavaró, elég gyorsan szárad. A gyűrűs ujjaimat díszítettem vele, és sokkal tovább tartott ott a lakkozás, mint a többi ujjamon (The one long wear nail polish). Leszedni elég nehéz a részecskék miatt, de azért nem tartott túl sokáig.
Mini Raspberry: enyhe rózsaszín lakk, nagyobb fehér, rózsaszín és ezüst hatszög alakú és apróbb rózsaszín négyzet alakú részecskékkel. A felülete érdes lesz, de egy réteg átlátszó fedőlakkal már sima felületű a köröm.
Brown Sugar: kellemes barnás nude árnyalatú lakk, apróbb fekete és ezüst részecskékkel(a képek alapján ebben vannak a legkisebbek). A felülete enyhén kidomborodó, de nem érdes, fedőlakkal sima felületű.
Mindkettő tetszik, örülök, hogy megrendeltem őket. Nekem a brown sugar lett a kedvencem, gyönyörűen feldobja a nude körmöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, Black 2 / CI 77266, Aluminum Powder / CI 77000, Red 6 / CI 15850, CI 60725

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)