Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hanne, az összetevőket feltöltötte: Sziszikee58, Módosítva: 2020. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Egy varázslatos Eau de Toilette nőknek az élet romantikus, különleges pillanataira. Kifinomult illatát a fehér ibolya, a fehér nőszirom és a cédrusfa érzékisége teszi nőiessé. Az álomba illő, igaz szerelem illata. Eclat Amour, a szerelem eszenciája."

fioretta

2020. szeptember 5.

Az Oriflametől már volt egy kedvenc parfümöm (Eclat mon parfum). Ez lett a másik :)
Első fújásra ennek az alapja is hasonló púderes, azonban annál könnyedebb, lágyabb, virágosabb, fiatalosabb. A fehér nőszirom ha jól emlékszem a Mon parfum jegyei között is szerepel.
Nagyon nőies, kifinomult, romantikus-szerelmes illat. A katalógus illatosított oldala jól visszaadja az alapillatot, de a valóságban annál intenzívebb, édesebb, érzékibb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

vikimaja

2020. július 4.

Anyukámnak nem tetszett az illata így nekem adta, és nagyon jól jártam vele. Kellemes nőies illata van, nem tolakodó és több órán át érzem magamon. Nyáron nem igazán szeretek parfümöt használni, de ez a tökéletes nyári illat nekem. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

pearldiver66

2020. február 20.

Ma vehettem a kezembe először. Az üvegje ,elég letisztult forma. A kupakja szerintem ,nem fekete kellene legyen. Fehér ibolya, fehér nőszirom 🤔.......és a kupak fekete..... Amour? Szerelem.....és a kupak,fekete.....Hm......🤔de ami a parfümöt illeti, nagyon jó ! Olyan érdekes,finom poros púderes leszaradás. De érdekesen indít..... Még barátkozom vele,nekem ilyen jellegű nincsen,pedig rengeteg illatom van már. És minőségi termékek. De én jónak érzem,és szerethetőnek. Visszafogott,nem tolakodó illat. Akciósan vettem,ennyit megér. EDT létére. Rajtam,kb 3-4 órát simán kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

Sziszikee58

2020. február 13.

Nagyon nőies, de picit erősebb illata van, így egy fújás is elég belőle. Nagyon sokáig lehet érezni. Egy újabb (számomra) kiváló Oriflame parfüm. :) Jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Coumarin, Citral, Benzyl Salicylate
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol