Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

A kifinomult, elegáns hölgyek illata. Az alapjegy málna- és ibolyaaromáját felváltja a szívjegy fehérpézsma-illata. Az Eclat a klasszikus és a modern elegancia tökéletes harmóniája.

Oriflame Eclat Women EDT (Ritka)
Ár: 18.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

radioaktiva

2021. március 14.

Hihetetlen, hogy még nem írtam hozzá véleményt, pedig kb a megjelenése óta velem van. Nem ő számomra AZ illat, de valamiért mégis nagyon hozzám nőtt. Passzolunk. Igazi biztonsági játékos ő nekem. Sokáig azt gondoltam róla, h őszi-téli illat, de kiderült: tavasszal, esős időben az igazi. Puha, meleg, nem tolakodó, inkább körbeölelő, rajtam brutál tartós EDT létére. Én a málnát nem éreztem benne, meg a többi gyümölcsöt sem, inkább a szantált és a cédrust. Nem kislányoknak való. Volt :( Mert már nincs. Még időben beszereztem az utolsó limitált kiadásából egy üveggel ( nevetséges áron) - ha elfogy, nagyon fog hiányozni az illatgardróbomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 14.

Kyra72

2014. november 12.

Finom, kifejezetten elegáns,de nem túl tartós illat. Visszafogott, hétköznapra és alkalmakra egyaránt alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 12.

Wildcat75

2013. november 4.

Nagyon finom illat, tényleg bármikor használható, évszaktól függetlenül és minden alkalomra. De sajnos nem tartós...
Én 1 óra múlva nem érzek belőle szinte semmit...
Kár érte, mert tényleg jó illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 4.

Én 1 óra múlva nem érzek belőle szinte semmit...
Kár érte, mert tényleg jó illat!

happyspirit94

2013. augusztus 26.

Most készülök beszerezni egy újabb üveggel. Nagyon finom, diszkrét, 30 fölöttieknek ajánlanám, bárhol, bármikor viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

kozlokova73

2013. február 26.

elegans,noies. nem tudnam jellemezni,mert nem tudom . kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

elegans,noies. nem tudnam jellemezni,mert nem tudom . kellemes.

Corra

2013. január 24.

Egy bő éven át állandó illatom volt. Finom, elegáns, valóban megbízható illat, semmilyen alkalomkor nem lehet melléfogni vele. Picit unalmas is talán éppen emiatt. Viszont fényévekkel szerethetőbb számomra, mint a másik katalógusos cég ikonikus illata, a LBD.

Egyetlen hibája, hogy rajtam nagyon nem volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Egyetlen hibája, hogy rajtam nagyon nem volt tartós.

karakumsivatag

2012. november 22.

Lágy, nőies illat. Minden alkalomra hordható. Finom, virágos illat. Semmi extra, de megbízható.
Nekem határozottan tartósnak bizonyult. A Muse-t előbb ismertem, úgyhogy azt mondanám, hogy a Muse-ra hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 22.

Orsyna

2012. november 1.

Anyukámnak rendeltem.Elegáns intenzív illat érződik rajta az ibolya.Inkább érett nőknek ajánlanám 30 felett.bár néha én is elcsábultam és magamra fújtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

quinnie0715

2012. szeptember 2.

Egyszer ajándékba kaptam, szintén a limitált szériás, piros üvegben, amivel az volt a bajom, hogy nem fújós, hanem "öntögetős" volt, emiatt kicsit macerás volt használni. Az illat viszont szuper volt, elegáns, szerintem nagyon nőies, és viszonylag tartós is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Orsyna

2012. július 22.

Finom kifinomult elegáns illat.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

Finom kifinomult elegáns illat.:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.