Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 5000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 4000 , Eladó: okonetgabcsi
Állapot: Új- fóliás, Helyszín: Kecskemét/Cegléd/Szolnok, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Rea1987

2021. augusztus 25.

Nőies, elegáns, édes de nem tolakodó inkább visszafogott illat. Meg kell érni hozná :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

LeSzi

2020. május 7.

Hétköznapi, nőies, bájos illat. szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Hétköznapi, nőies, bájos illat. szeretem

Pumi

2020. május 7.

Nekem tul edes, de ez inkabb idosebb non mutatos. 30 alatt nem lehet hordani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Nekem tul edes, de ez inkabb idosebb non mutatos. 30 alatt nem lehet hordani

ALettah

2018. november 14.

Bár irtózom ettől a szótól, és még soha nem minősítettem így semmit KM-en, de ez az illat (dobpergés, premier van:) nyanyás.
Rajtam valami förtelmes, olcsó hatású jázminos posvány, pedig általában szeretem a jázmint, de nem ilyen mennyiségben!!!
Szolid, kisvárosian elegáns, karótnyelt, soha nem mosolygó, saját szexualitásával hadilábon álló negyven pluszosokon tudnám elképzelni, de nekik sem ajánlanám! Talán Bree hordhatott ilyesmit a Született feleségekben, a szezon elején.
A tartósságával nincs baj, jó pár órát kibír, sajnos ez itt nem egy pozitív tulajdonság.
Soha, semmilyen körülmények között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Soha, semmilyen körülmények között.

Brigitt

2018. augusztus 15.

Nekem nagyon bejön ez az illat. Kellemes, nőies, virágos. Igazuk van azoknak akik azt írták, hogy hasonlít a nivea soft krémre, és a Dior J'adore-re. Az eleje J'adore a leszáradása nivea soft. Én mindkettő illatát imádom, így ezt a kis decens illatot is határozottan kedvelem. Rajtam viszont nagyon tartós min.7 óra a teljesítési ideje. Nyilván nem minden nőtípusnak áll jól. Akik szeretnek középpontban lenni és ezt az illatukkal is érzékeltetni akarják, na nekik nem való, de a szolid karakterekhez szerintem nagyon illik. Én nem kategorizálnám be életkor szerint, abszolút típus függő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

nita99kasler

2018. március 21.

Első illatozásra finom, virágos rózsás illat egy kis barackos beütéssel. Nekem talán kicsit túl rózsás, mindig a húsvéti kölni jut eszembe róla... Magamra fújva már kevésbé kedvelhető az illat és nem is túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Ada992

2017. augusztus 21.

Biztos van akinek ez bejön mint parfüm,de nekem nagyon nem. Gyenge minőség. Engem nagyon emlékeztet a Nivea Soft krémre.Van benne valami fullasztó.Olcsó hatást kelt. 50+ feletti nőkön,nagymamákon tudom csak elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

hanesz

2017. április 28.

Karácsonyra kaptam édesanyamtól ajándékba. Magamtól nem vettem volna meg, de ha már van elhasználom nappali parfümként. Pár hetente megunom és akkor valami másra váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

adrica

2016. december 12.

A Hugicámról csapott meg engem az illat. Nagyon meglepődtem amikor mondta, hogy ez mi. Számomra nagyon kellemes, kis irodába járós, elegáns, hétköznapi, decens illat. Olyan nem rossz, kellemes, de semmi plussz.
Na most a kérdésem az az, hogy ez ugyanaz az illat lenne, mint az eredeti Eclat?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

kalavirag

2016. november 5.

Igazán elegáns illat pont amire vágytam, tökéletes illatkompozíció, lenne ha az illata is tartós maradna az üvege is szemet gyönyörködtető. A tartóssága nagyon lehúzza nálam...Amit nagyon bánok. Emellett bármilyen alkalomra el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol