Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Tapasztalja meg a gyengéd, egzotikus és fenséges nőiesség világának illatát. A fehér hibiszkusz az eszencia meghatározó aromája virágos és vizes jegyeivel."

Illatjegyek: édes alma, fehér hibiszkusz, pézsma

Ár: 1.500 Ft , Eladó: rozuska
Állapot: Új, celofánja sérült, ezért leragasztottam., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten a főbb utazási csomópontokon, Budán több helyen is. Postázás +postaköltség ellenében, utalás után.
ALettah

2018. november 15.

Szerintem nem hasonlt a Lanvin Eclat D'Arpegera (olyanom is van, az egy bájos, ibolyás illat), ez egy teljesen unalmas gyümölcsös-virágos. Az indítása még nem rossz, kellemesebb tisztítószernek elmenne, körte vagy alma és frézia, de akárcsak az Eclat Weekend, hamarosan ezt is agyoncsapja egy ronda szúrós, torokkaparóan kellemetlen alap. Szerencsére ez legalább nem tartós.
Az üvege tényleg a Lanvinra emlékeztet, de hát nincs új a nap alatt.
Nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Az üvege tényleg a Lanvinra emlékeztet, de hát nincs új a nap alatt.
Nem tetszik.

Pamcsilla

2017. június 24.

Tetszik az illata, nőies, friss viszont szegénykém lehetne tartósabb. Kb 3 órát bír ki rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Panka86

2017. június 21.

Anyáknapi szettben rendeltem fillérekért. Úgy tökéletesen megérte. Illata nem túl különleges, de kellemes, nem túl tartós, de ezért az árért nem is várom. Hétköznapi, futkosós parfümnek megteszi. Teljes áron soha nem vásárolnám meg. Üvege nem túl csicsás. Összességében az egynek jó hétköznapi kategóriában nincs rossz helyen. Hangsúlyozom, nem a tizen-huszon ezres parfümökkel kell összehasonlítani az ilyen illatokat, de még nem is a 6-7 ezres (vagy 3 ezres 10 milis) középkategóriás társaikkal. És igen, én is látom, hogy teljes áron 6000 Ft, de olyat, ami 5 katalógusból 3szor fél áron van, Ti se vesztek meg teljes áron, ugye?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

a12smuk

2017. február 20.

Az önkínzás újabb eszköze,az ámokfutás újabb állomása....Nem lenne jó esetleg egy kicsit behúzni a kéziféket és a kevesebb több elvét alkalmazni?
Azt hiszem nincs róla véleményem,nem tudok mit írni róla,jellegtelen virágos kék lötty,parfümnek nem nevezhető paródia....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

angelina69

2017. február 18.

Illatmintát kenegettem magamra. Kb. 4-szer, 5-ször. Nem tartom olyan illatnak, melytől elalélnánk, de ... Azért annyira nem tartom rossznak sem. Rajtam egy kellemeske, lágy virágillat bontakozott ki, mely a tavasz frissességét juttatta eszembe. Kis szillázs, nem fojtós. Sajnos max. 3 órán át volt jelen. A leszáradásában valóban lehet érezni némi aquatikus jegyet. Aki illatolt már luxusparfümöket, annak nyilván ez az illat semmiség. Ugyanakkor, drága árfekvésben, sőt niche minőségben is akadhat olyan illat, melyet nem tolerál a bőrünk, orrunk, és egyszerűen elviselhetetlennek érezzük. Egyébként pedig mademoiselle-nek nevezik, gondolom a fiatalabbakat célozták meg vele. Ha egy kicsit karakteresebb és tartósabb lenne, lehet, hogy megrendelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

egyboszorka

2017. február 18.

Na, akkor itt is kifejtem. Az előző " vélemény " - szerűségemet eltűntették, valóban nem volt informatív, ellenben bántó és rosszindulatú sem, amilyen ez esetleg talán meglehet....
Jellegtelen, felismerhetetlen, minden egyediséget és szépséget nélkülöző csípős- aromásított ivóvíz is lehetne akár, ha azt a sok csúnya stabilizátort és mérges piros- és sárgapontos cuccost nem tették volna bele...A pézsma az előjön, meg valami halavány virágos lehellet, az illatjegyek elolvasása után csapott meg a gyanú, hogy az valószínűleg a hibiszkusz lehet....
Értékelem a hűséget, minden bizonnyal az Ori is, őszintén szólva nem érdekelnek a dolgaik a Mirage megszűntetése óta, DE: egy dolog azért érdekelne: azért szűntetik meg ezeket az egyre- másra megjelenő üdvöskéket, mert az utánrendelések száma nem túl magas? Kiváncsi vagyok, hogy a kisasszonyság ezen interpretációja meddig húzza....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Izabel

2017. február 13.

Amikor először megszagoltam a katalógusban, tudtam, hogy meg fogom rendelni, aztán érkezett egy jó ajánlat, és a férfi változattal együtt nagyon kedvezményes áron vásároltam meg, amolyan elő-Valentin-napi ajándékként. Nekem tetszik! Az üvegcse nagyon csini. Az illata intenzív, igazán nőies és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

vanillacaramella.sweet

2017. február 10.

Örülök,hogy mintát rendeltem. Nagyon tartós illat, a jegyei ellenére is. Az illat maga friss, tényleg halovány lila, illik hozzá, virágos-pézsmás, valami enyhe édeskés beütéssel, de nem tipikus édes illat! Ez mindenképpen virágos kategória.
Nem értem, hogy miért, de szerintem ez töményebb virágos illat, nem 3 összetevő,hanem több. Én szeretem a jázmint és ebben érezni vélem, meg más gyümölcsöt és rózsát is és más összetevőket, de nem tudom azonosítani!
Szóval aki vizes illatra vágyik, ez nem igazán az, inkább friss virágos-hibiszkuszos-jázminos, kis gyümölccsel.
Semmi extrának nem érzem, nem rossz, de nem is olyan húde jó. Parfüm színe tetszik, üveg alakja lehetne másmilyen. Nem tetszik egy összetevője, valahogy émelyít, zavar.
Nem hasonlít a lentebb említett Lanvinra, nekem az volt, ismerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Nem hasonlít a lentebb említett Lanvinra, nekem az volt, ismerem.

Kesza

2017. február 9.

Ajándékba kaptam. Külseje, üvege és a színe nagyon tetszik. Szeretem a kicsit szúrósabb illatokat, de ez...! Én hosszú ideig vegyszerszagot éreztem magamon. Nagyon nem az én illatom. De ettől még másnak passzolhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Isoeugenol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.