Oriflame

Ár:   11 999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. október 3.

Ár:   11 999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

A francia elegancia és stílus legkülönlegesebb és legkifinomultabb képviselője. Az Eclat Mon Parfum illatát az exkluzív, legendás párizsi illatház, a DeLaire eszenciája teszi varázslatossá. A virágos és ragyogó illat a nemes fehér nőszirom aromája köré épül, egy modern, elegáns és kifinomult parfümöt alkotva.

Oriflame Eclat Mon Parfum 50 ml
Ár: 7.500 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás, foxpost, vagy személyesen
Ár: 4000 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: kb. 5 ml hiányzik a 2019 év elején vásárolt és használatba vett termékből, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges
dora.banszki

2019. szeptember 15.

Olyan 15 éve volt egy Divine Sensual nevű parfümje az Orinak. Akkor annyira kelendő volt, h sokszor heteket, hónapokat kellett rá várni tanácsadónőként is. Vérzett a szívem, mikor kivonták, mert tartós volt, és isteni.
Aztán most újra itt van, más a neve, talán egy picit mások az összetevők is, de a hatás, az illat majdnem ugyanaz! IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

NovErke

2019. május 22.

Nagyon áron alul jutottam hozzá egy ismerős által. De ez tényleg egy jó parfüm. Még reggel fújtam be magamat vele, de egy kicsit még most is érzem ha megszagolom a csuklómat. Napközben is gyakran meg szoktam érezni magamon, mások is érzik, meg is dicsérték már rajtam. A tartóssága és az ereje ellenére ez abszolút nem egy tolakodó, kihívó "bűzcsíkhúzós" illat. Éppen ellenkezőleg. Nagyon kellemes virágos tavaszias nőies kifinomult határozottságot ugyanakkor kedvességet is sugárzó illat. Nekem ezek jutnak eszembe róla. Ezen kívül olyan hatással van rám hogy még csak magamra fújtam ezt, de már olyan érzésem van hogy fel is vagyok öltözve és kész minden, meg ha csupa retek lennék is valahogy tisztának érezném magam általa. Ez a parfüm szinte ápol és öltöztet. Persze azért megfürdök meg ruhát is veszek fel XD Tehát nagyon megszerettem ezt a parfümöt, mindenkinek, mindenféle alkalomra nagyon tudom ajánlani! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

gy.zsanii

2019. február 7.

Abszolút kedvenc!! Nagyon tartós, órák múlva is megdícsérnek hogy milyen jó az illatod! Nőies, elegáns illat és megfizethető!
2.-dik üveget rendeltem már!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

2.-dik üveget rendeltem már!

PatriciaF

2019. január 26.

Nagyon tetszik az illata, kellemes, nem émelygős, viszont nem túl intenzív. A nap első felére kitart, utána viszont újra kell fújni, viszonylag hamar elmegy az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

lovemiyu

2019. január 18.

Olyan sok jót olvastam róla, hogy beszereztem. Nekem ez egy Estée Lauder Bali Dream-hez hasonló illat könnyedebb kiadásban. Az jóval erőteljesebb, ez viszont lágyabb, bármikor viselhető. Nem rossz, nőies illat, de számomra semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Sziszikee58

2019. január 16.

Imádom! Nagyon jó illata van! És szerencsére féláron jutottam most hozzá, így abszolút megérte megvenni. Az üvege is nagyon tetszik. Ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

abicicaaa

2019. január 8.

Valoban egy az egyben puderes parfumeria illat, de en egy kis extrat hianyolok belole. A tartossaga csapnivaló, 4 ora mulva mintha fel sem fujtam volna! Ha ajandekba kapnam, szívesen elhasznalnam, de nem gyozott meg annyira, hogy rogton lecsapjak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

ALettah

2018. november 19.

Bár beismerem, hogy katalógusfüggő vagyok, de már nagyon régóta nem rendeltem parfümöt, mindig beérem a kicsi mintákkal, ők is átadják a kipróbálás örömét, és utána mindig elégedetten állapítom meg, hogy nem is kellett volna az egész üveg.
De ennél az új exkluzív illatnál beadtam a derekam, főleg, hogy némi tanácsadói kedvezmény is közrejátszott a dologban.
És nagyon nem bántam meg! Ez egy szépséges illat!
Hogy a design a Mon paris koppintása? Igen.
Hogy nem az az illat, ami harsog, és nem biztos, hogy utánam fognak fordulni az emberek az utcán? Igen.
Szuper jó illat? Igen.
Selymesen lágy mandulás púderes fátyol, a körte épp csak egy pici frissességet ad neki, külön nem érződik. Nagyon más, mint az átlagos édes-gyümölcsös-virágos katalógusillat-kategóriák. Finom, elegáns, tiszta és tartós, bár hamar bőrközeli lesz.
Szeretem hordani, a déli bágyadt őszi napsütésben, de a harapós reggeli hidegben is nagyon szép arcát mutatja.
Az akciós árát szerintem megéri, különleges illat. Remélem, hogy méltán népszerű lesz és még sokáig kapható marad!
Update: Hála az égnek, hogy az Eclat sorozat többi darabját valahogy sikerült elkerülni eddig, és ez volt az első, amit próbáltam. És azonnal meg is vettem. A sorozat többi tagjára jellemző, sok emberen, rajtam is előjövő kellemetlen alapillatnak itt nyoma sincs. Ha valaki utalja a sima Eclat-ot, attól még nyugodtan tegyen ezzel egy próbát, nincs semmi közös bennük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

És nagyon nem bántam meg! Ez egy szépséges illat!
Hogy a design a Mon paris koppintása? Igen.
Szuper jó illat? Igen.

Masnuci

2018. november 10.

Nem különösebben szeretem az Avon és az Oriflame illatokat, most mégis azt kell mondjam, az Ori nagyot alkotott! Persze eddig is voltak időnként kiemelkedő illatai ( Enigma mindkét változata, Lady Avebury ) de most gyors egymásutánban kiadott két olyan parfümöt amit a legnagyobb parfümházak is megirigyelhetnének! A Sublime Nature Tonka Bean és ez az Eclat Mon igazán kivételesre sikerült. Amióta beszereztem nem is nagyon fújok mást, pedig van itthon vetélytárs bőven. Elegáns, kifinomult enyhén púderes puha édeskés illat. Nem tolakodó, de diszkréten körbeölelő extra nőies igazi minőségi kategória. Bevezető ára nagyon kedvező volt, de komolyan mondom simán megéri a 12000 Ft-os katalógusárat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. november 2.

Termekmintam van belőle, úgyhogy csak különleges alkalmakkor használom, de nagyon beleszerettem. Ez az a parfüm, ami elgondolkodtat, hogy még vegyem-e a teljes kiszerelést.Nem tudom leirni mit szeretek benne, de annyira megfogott ez az édeskés illat. Olyan érzés mintha egy álomban lennék. Plussz elég tartós, egy táncolós este után még éreztem magamon. Mindenképpen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citral, Citronellol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol