Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kikcse, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az Eclat Weekend Eau de Toilette felébreszti a nőben szunnyadó érzékiséget. A ribizli és a zamatos körte belesimul a százlevelű rózsa aromájába. Az illatfelhő tökéletes kiegészítője a fehér barack és az érzéki pézsma eszenciája.

d.anett89

2022. január 23.

Ezt a parfümöt még anno édesanyámtól kaptam, első és utolsó Oriflame parfümöm volt.
Nagyon szerettem, tartós finom illata volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Nagyon szerettem, tartós finom illata volt.

kovatsdora

2020. június 25.

Imadom, bespajzoltam belole egy oruletes akcioban, konkretan 5 bontott uvegem van es az osszes taskamban es a kocsiban tartok egyet. Hosszu ideje kerestem az uj szerelem parfumot, kb egy eve megtalalyam ujra :) nalam telitalalat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 25.

bojti11

2018. december 15.

Igazi nyári friss citrusos illat. Nem túl tartós, ennek ellenére egyik kedvenc nyári parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

hagica14

2017. május 30.

Imádom! Finom, púderes, tavaszias illat rajtam! Több üveggel elhasználtam már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 30.

Imádom! Finom, púderes, tavaszias illat rajtam! Több üveggel elhasználtam már.

Enne

2017. május 3.

Update (2017. 05. 03.)
Pár óra telt el, és friss, púderes, barackos illattá változott, pont, amilyet akartam! Nekem elegáns franciás, légies hófehér szoknyát és barackszínű blúzt képzelek el hozzá, no meg gyönyörű napsütést, és lágy, nyári szellőt (bízom benne, hogy hamarosan leáldoz ennek a szomorú időnek). Tetszik! Remélem, a tartósságával sem lesz gond.

Most érkezett és rögtön ki is próbáltam. A doboz illata kívülről isteni, francia eleganciát és púderes nőiességet ont magából. A csuklómra fújva viszont valóban inkább erősen citrusos, egyetértek az előttem szólókkal. Várok még vele egy kicsit, hátha enyhül, és tudok jobbat írni róla, de most kissé csalódott vagyok. :( Egyelőre megelőlegezek négy csillagot.
Ez a harmadik oriflame parfümöm, és nekem az a benyomásom, hogy ahogyan az avonosakról is mondják, ezek is egy kaptafára készülnek. Nekem eddig mindegyik citrusos illatkategória, egy kis ezzel, egy kis azzal. De alapvetően ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Update (2017. 05. 03.)

alexandra0914

2017. március 5.

Konnyed, noies illat. Nekem nagyon bejon, bar nem mindennap hasznalom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Konnyed, noies illat. Nekem nagyon bejon, bar nem mindennap hasznalom :)

angelina69

2017. február 18.

Én is azok számát fogom gyarapítani, akiken ez az illat nem működik. Alig találok szavakat, hogyan is tudnám leírni, mit művelt vele a bőröm. Többszöri próbálkozást követően sem tudok róla jót mondani. A kezdete valami éles, bántó szag. Nem illat. Aztán érződik egy enyhe gyümölcsösség, de nem tud áttörni a szúrós bántó szagon. Érdekes módon a vége felé a pézsma édessége-krémessége szépen kijön, de ennyi. Kb. 3 óra, amíg érezhető. Mindig nagy lelkesedéssel lendülök neki egy új illat kipróbálásának, ami aztán szépen elcsitul, ahogy az illat nem működik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

Kesza

2017. február 9.

Ez az illat engem rabulejtett. Egyik nagy kedvencem. Picit lehetne tartósabb, bár lehet az én szimatom fárad gyorsan😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

MlleLevent

2017. február 1.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt. Magamon nem tetszett, szúrós-alkoholos szaga volt, nekiadtam egy barátnőmnek. Neki viszont annyira jól áll, szavak sincsenek rá! Isteni, nőies, citrusos illat lengi körül, mikor ezzel van befújva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 1.

Nikk89

2016. december 18.

Hm. Szerintem kellemes illata van, valóban inkább citrusos, az újságban azért kicsit csalóka az illat, mert valóban nem igazán olyan. Közösségben abszolút nem zavaró, könnyed kis közömbös illat. Én magamon nem érzem a nap során, gyorsan elpárolog. Egyszer el lehet használni, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Linalool, Geraniol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.