Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: nagy.linalina, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   tanácsadónők

99%-ban természetes összetevőkből.

bubilany

2017. augusztus 29.

Nagyon szerettem ezt az alapozót. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nagyon szerettem ezt az alapozót. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

barbonca

2017. június 7.

Nem fed, fénylik tőle a bőröm villámgyorsan, foltos is, a pumpás használat szenvedés, ennyi pénzért kapok jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

alexaaadavid

2016. május 16.

Szerettem nagyon, hiányzik ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Szerettem nagyon, hiányzik ez a termék.

RBea

2016. április 29.

Elsősorban a természetes összetétele és igen akciós ára miatt rendeltem meg. Nem is használtam el az egész flakont, annyira nem vált be nekem (ilyen ritkán történik egyébként). Nagyon enyhe fedést adott. Esetleg problémamentes, normál bőrre ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

katuc77

2015. április 15.

Számomra nagy csalódás volt. Hiába a természetes összetevők, hiába hidratáló alapozó, rajtam ez abszolút nem látszik. Igyekszem rendesen ápolni, radírozni, hidratálni a bőrömet, de ennek ellenére is felkenés után kipikkelyesedik a bőröm, és nagyon ronda ez a száraz, pergős alapozós ... nem is tudom,minek nevezzem. Rettenetesen szárítja a bőrömet.
Ezen kívül az adagolása felér egy pazarlással. Első használatkor kissé óvatlan voltam, teljesen lenyomtam a tetejét. Olyan mennyiségű alapozó jött ki, hogy három arcot simán le lehetett volna vele alapozni. Szóval óvatosan a pumpálással.
Ezek után nem is szeretem használni. Próbálgatni sem, mert nincs kedvem ilyen száraz arccal az utcára kilépni. Arra meg nincs időm reggelente, hogy kísérletezzek, és ha nem tetszik, lemossam, és kezdjem előröl az egészet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

dorinahezso

2015. január 22.

Zsíros bőrön nem túl jó. Elhiszem, hogy hidratál, de nincs az a púdermennyiség, amitől ne csillognék tőle egész nap. Azt vártam tőle, hogy könnyebb legyen, már-már olyan BBkrém hatású. Na ezt nem hozta. Jól fed, csak nekem nem a fedés kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

laracroft

2015. január 10.

Egyelőre erős közepes......színe teljesen rendben, könnyen kenhető, állaga is megfelelő, viszont az arcon már eléggé látszik az alapozónyom, illetve kissé olajosnak, nehéznek érzem. Az illatán lepődtem meg a legjobban, értem én, hogy bio-alapozó, de akkor is...kifejezetten kellemetlen szaga van. Mindenennel együtt, erős közepes.

update: természetes fényben láttam csak meg, hogy az arcom narancssárga. no comment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

margoca24

2014. május 31.

Érdekesek a vélemények, én most rendeltem meg, néhány hét és írok a tapasztalataimról. Egyébként jó dolognak tartom, hogy egyre több márka készít már természetes összetevőkből alapozót, vagy színezett hidratálót. Mondjuk így se vagyunk elkényeztetve, mert nincs még valami nagy választék, de ezt az alapozót kíváncsian várom, mit tud majd. Az illatát illetően ahogy egy picit kinyomtam a kezemre, tetszett, majd használat közben, amikor órákig az arcomon van, meglátjuk.

Update :mivel hidratáló alapozó, és shea vaj is van benne, azt vettem észre, legalább is nálam akkor működik jól, ha nem teszek sok hidratálót reggel. Egyébként is natúr kozmetikumokkal ápolom az arcom, és nekem az vált be, ha reggel arctisztítás után kókuszvajjal kenem be az arcom, az nagyon hamar és könnyen beszívódik, és utána jóhet ez az alapozó. Én így nagyon szeretem használni. Nekem a legvilágosabb árnyalatban van meg, és azt hiszem, ez a nyár folyamán is így marad. Persze a nap felénél már púderezni kell, de szerintem minden nő így tesz a nap folyamán néhányszor. Mivel nekem bőrhibáim nincsenek, ezért nekem ez az alapozó arra bóven elég, higy egységes színet és kinézetet adjon. A bőröm típusa miatt, és mert elmúltam már jócskán 20 éves, bizonyos hagyományos szilikonos alapozókat már nem is tudok viselni, így nekem ez az alapozó, ha éppen nem az Oriflame Beauty Balm-vot használom, akkor tökéletesen jó. Aki a hagyományos szilikons alapozókhoz van szokva és a tökéletes fedéshez, annak lehet hogy nem jó ötlet ezt megrendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

Tesa

2014. április 18.

Ez valami szörnyű. Nagyjából mindennel bajom van, úgyhogy próbálom pontokba szedni:

•Nulla a fedése - a pattanásaim ellen nem is vártam el, hogy nyújtson fedést, de egyenletesebb se lett tőle a bőröm. Mintha csak egy egyszerű arckrémmel kentem volna be az arcom.
•Az illata szokatlan, kicsit olyan, mint egy fogkrém, de sajnos az állaga is - baromi gyorsan száradt, úgyhogy ha véletlen nem sikerült valahol teljesen eldolgozni, akkor tényleg olyan, mintha fogkrém száradt volna oda, és egy istenért nem lehet eldolgozni/lekaparni.
•Nem lehet építeni, különben azt csinálja, amit fent is írtam, vagy besárgul és mű lesz.
•Pattanásaim megduplázódtak.
•Rengeteg kell belőle, így elég kevésnek számít a 30ml-vel.

Miután nagy nehezen hozzászoktam a hülyeségeihez már könnyebb volt vele bánni, úgyhogy legalább el tudtam használni. Nagyon rossz alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 18.

•Pattanásaim megduplázódtak.
•Rengeteg kell belőle, így elég kevésnek számít a 30ml-vel.

mstindigo

2013. július 4.

Egy óvatos véleményt megengedek magamnak, bár csak egyszer próbáltam. :) Banditától kaptam ajándékba, sajnos nem lett jó, mert a legvilágosabb lenne a szinem, de oxidálódik, és besötétedik egy árnyalatot. Nekem úgy már nagyon látszott a kontraszt a nyakamnál. A másik gondom, hogy ez tényleg egy színezett hidratáló, de nem annak árulják. :) A zsíros bőrömnek meg nincs szüksége hidratálóra, ellenben örülök némi fedésnek.
Azért hozzátenném, hogy a 4. összetevőjének bizony lehet póruseltömítő hatása Paula szerint. http://www.paulaschoice.com/cosmetic-ingredient-dictionary/definition/capryliccapric-triglyceride Bár ennél a terméknél én ezt már sosem tudom meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.