Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e_fruzsina, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Gazdag, luxus formulájú, nem zsírosodó hajolaj természets argánolajjal, rózsaolajjal, bojtorjánnal és F-vitaminnal. Mélyen táplálja, kisimítja, könnyen kezelhetővé és csodás illatúvá teszi a hajat. Minden hajtípusra. Ideális kócosodásra hajlamos, nehezen kezelhető hajra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Csipetke

2018. június 21.

Anyósomat leptem meg vele akinek nagyon vékony szálú haja van. Nagyon szereti azt mondta, hogy ez egy csoda. És már többször rendelt magának. Csak ezt használja azóta is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Rosier

2018. március 16.

Imádom,egyszerűen tökéletes.
A száraz hajvégeimmel csodát tett,nagyon intenzíven ápol és gyorsan beszívódik,egyáltalán nem hagy zsíros érzetet a hajon.
Sok hajápoló olajat probáltam már,de ezt mindig újra veszem,ez lett a kedvencem,hisz ez segített a roncsolt hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Imádom,egyszerűen tökéletes.

Damayanti

2016. október 13.

Update: 2 csillagot is vissza vonok huzamos hazsnálat mellett. Az a legkisebb dolog, hogy mostanra a szaga/illata is annyira idegesít, hogy az már tényleg az irritál kategóriába esik, alig várom, hogy elfogyjon, pedig eleinte kellemesnek éreztem... A nagyobb baj az, hogy bár elsőre meg voltam vele elégedve nagyon (lehet placebóból bebeszéltem magamnak, hogy igazoljam hogy igenis milyen jó vásárt csináltam, nem tudom...) de az igazság az, hogy hónapok óta használom és valójában semmi látványos eredményt nem érzek vagy látok mostanság. Végképp nem igaz, hogy simítaná a hajat. Akkor már inkább megveszem töredék áron a tiszta, organikus kókuszvajat vagy kókuszolajat, az sokkal kellemesebb és látvánoysabb a hatása is. Ez a termék valójában az árához képest marhára keveset nyújt, nem éri meg.

Nekem be vált, nem ismerem a másik olaj illatát, csak itt olvastam, hogy állítólag ennek nem olyan jó, mint a másik eleo olaj illata, de erről én nem tudok nyilatkozni összehasonlítva, csak azt tudom mondani, hogy szerintem ennek kellemes illata van. ami sokkal fontosabb, hogy nagyon beválik, tényleg szépen simítja a hajam, illetve az extra gubancolódásra hajlamos hajzuhatagomat azonnal könnyedén fésülhetővé teszi, amit amúgy kínlódva fésülnék ki, azokat a gubancokat is rögtön könnyen kibonthatóvá teszi és szép, simább, puhább, illatos, könnyen kezelhető, selymesen sima felszínű hajam lesz tőle :) Örülök, hogy megvettem, bár sztem akciósan is drága volt 1800 Ft-ért, de legalább megérte, lehet következőnek a másik olajat is kipróbálom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Jenniii92

2015. szeptember 17.

Imádom ezt a hajolajat. Ajándékba kaptam, és nagyon örülök, mert magamtól soha nem vettem volna meg. Ugyan hajsimításra nem jó, mint semmilyen olaj/balzsam/krém/akármi amire ezt írják, de könnyen fésülhetővé teszi az én gubancos hajamat is, nem kell szenvednem órákig a fésülködéssel, az illata pedig valami fantasztikus. Eddig ez vált be a legjobban, még a hajgyógyász cuccainál is többet használt. Szerintem egy csodaszer, biztos, hogy venni fogok még, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Piri11

2015. augusztus 9.

Nekem nagyon bejött ez a termék. Igaz nem hajsimítás miatt vettem, hanem mert nagyon száraz a hajam (balzsam ellenére is). Már próbáltam száraz és nedves hajon is. Mindkettőn nagyon jól működött, szép fényes és jól kezelhető lett tőle a hajam. Nem vált tőle zsírossá vagy ahhoz hasonlóvá a hajam. Az illata száraz hajon egy kicsit fura, de gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.