Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Krémes arctisztító és hámlasztó arcradír egyben

Természetes kókuszvízzel, radírozó mandulahéj-őrleménnyel és hidratáló kovával. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, a felesleges faggyúváladékot és a szennyeződéseket. Hidratálja a bőrt, hatására az puhább, simább és üdébb lesz. Pazar kókuszillattal. Minden bőrtípusra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Wicky93

2019. december 9.

Mű kókusz ilatta van. A krém állaga túl folyékony, a radírozó szemcsék pedig nagyok és sértik a bőröm. Nem jött be..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Betti21

2019. október 18.

Nagyon furcsa kókusz illata van, pozitív hogy sima a bőröm használat után a pórusoknál, ahol szárazabb ott nem ért semmit. Akciósan vettem, megérte egyszer kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Csutak

2019. szeptember 8.

(Akciósan vettem a hozzá tartozó multifunkciós krémmel együtt és nagyon szeretem eddig. Alaposan leviszi az arcomat és nagyon finom, puha utána. Krémmel együtt csodás. És nem utolsó sorban imádom az illatát. :) Erősebb szemcséi vannak, féltem, hogy fel fogja sérteni az arcom, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Jár neki az öt csillag.)
UPDATE: Kénytelen vagyok levonni két csillagot. Pattanások jöttek ki rajtam az orromon minden használat után szinte...
UPDATE #2: Újra lehet kapni és mivel most olcsóbban nem találtam radírt, újravettem. Ha hetente egyszer használom, még jót is tesz. Úgyhogy visszakapja az egyik csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Jucuus

2018. november 27.

Nagyon jól radíroz, illata is tetszik, szerintem nem mű (de ugye kinek a pap, kinek a paplan). Igaz, picit durvák a szemcsék benne, de óvatosan elkenve, dörzsölve nem okoz fájdalmat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

nita99kasler

2018. június 23.

Ez a termék sajnos egyáltalán nem nyerte el a tetszésem. A szemcsék méretét tudom felhozni egyetlen pozitívumnak. Az illata baromira mű, tolakodó és sokáig érzem magamon használat után. Az állaga túl folyékony, szinte semmi “anyag” nincs a szemcsék körül. Az összetevő lista sem túl szép, és még a hatása sem valami húha, szóval még azt sem tudom, mire fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

IldiWolford

2018. január 15.

Kevés terméket dobok ki, de ez a kukába landolt. Az állaga borzalmas, vizes nem is tudom mihez hasonlítani, a szemcsék túl durvák, és az illata sem kellemes, inkább irritáló. Lemosás után egy furcsa réteget hagy a bőrömön, és szárít is. Még csak pozitívumot sem tudok felsorolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

bugeyes

2018. január 7.

Lassan elfogy, viszont abszolút pozitív vagyok vele kapcsolatosan. Tetszettek a nagy szemcsék, használatát követően tiszta és puha is a bőröm. Ennyi pénzért szerintem még biztosan fogok belőle venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Bonjourbeauty

2017. november 18.

Szerettem volna szeretni, de nagyon durvák a szemcsék benne és használat után egy fura réteget hagy a bőrömön. Kézradírnak fogom elhasználni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Rika0419

2017. november 1.

Nagyon jól radíroz, nagy szemcsék vannak benne. Mattítja a bőrt, de használat után muszáj használnom arckrémet is, mert szárítja a bőrömet. Ezért a 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Nixa

2017. október 25.

Nagyon jó, nekem például mostanában jobban bejönnek az Oriflames cuccok, mint az Avonosak, pedig régen fordítva volt, na mindegy. Szuper ez a termék, szépen tisztít, hidratál, nem szárít, nem karcol, jó az illata. Én úgy emlékszem akciósan, talán 699-ért vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Hidratálók: Propanediol

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: truth-in-aging, BFT