Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: elinor666, az összetevőket feltöltötte: nikus23, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kiszerelés: 100 ml

TimyeK

2017. szeptember 16.

Apró, sűrű szemcséjű radírozó, könnyeden hámlaszt, nem karistolja a bőrt. Heti 2× használtam, az illata, állaga kellemes, puha lett tőle a bőröm, valamennyit segített a pórusaimon ideig-óráig. Kicsit szárított, azt nem szerettem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

csudex

2017. július 24.

Konnyed, nehany radirozoszemcses arctisztito termek. Nagyon szeretem az illatat. Nem minden nap hasznalom. Semmi extra, nem lesz szebb vagy jobb a borkepem tole, de nem is ront rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

BK19

2016. október 23.

Teljesen átlagos termék. Eléggé radíroz a mindennapos/ gyakori arcradírozáshoz. Azért annyira nem durva. Az illata isteni. Tisztítja a bőrt, viszont ne várjuk tőle, hogy pattanásokat tüntessen el . Arra nem hatásos, de a problémamentes bőrre teljesen jó. Engem kb. minden arctisztító valamennyire szárít ( és a víz ) ezért ezután is érdemes hidratálni a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. április 5.

Az illata tényleg nagyon finom, mindennapi arctisztításra tökéletes, picik a szemcséi, emiatt nem lesz túlhámlasztva az arc mindennapos használat mellett, viszont megfelelően tisztít. Azt kell, hogy mondjam, hogy én erre nem bíznám az arctisztításom. Jobban szerem az olyan termékeket, amik nem csak a felesleges zsírt és a koszt szedik le az arcról, hanem felveszik a versenyt a pattanásokkal és a mitesszerekkel is, én erre egy kénes szappant és egy arctisztító kefét használok, ezzel csak az orromat szoktam átdörzsölni ha úgy érzem a kefével nem sikerült megtisztítani (előfordul az orr formája és a kis bőrfelület miatt néha), erre a célra megfelel, de semmi extra. Bár nem csodaszer, de pontot nem vonok le, mivel nem ígér csodákat, ne is várjuk tőle.
Update: hónapok óta ott figyelt a polcon, minden este arra várt, hogy én elővegyem és használjam, de sajnos beújítottam egy elektromos arckefét, így ez a kis termék már egyáltalán nem vált hasznomra, de annyira megsajnáltam, hogy előkaptam és a szokásos szappanom helyett ezt használtam a kefével. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jól fognak működni együtt, bár a szemcsék nem érvényesülnek így, de a géles állag miatt olyan szépen vezeti a bőrön a kefét, egyáltalán nem lesz irritált azt arcom mint sok más terméknél és a végeredmény egy tiszta és puha arcbőr, ugyanis nem csak tisztít, de valamilyen szinten táplál is. Tényleg nagyon megszerettem, biztos, hogy ezután is fogom használni, bár a szappanomat azért nem cserélném le, még mindig nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez a termék a pattanásokkal is megküzd, de ketten váltogatva lesznek számomra AZ arctisztítók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 5.

tokfejessi

2016. február 13.

Nem vagyok arcradír párti, nagy ritkán kávézaccal átsikálom az arcom, és ezzel pár hétig letudom a kötelezőt. Viszont ennek az állaga és az illata is nagyon tetszik. Szépen tisztít és nem karistolja szét az arcomat. Engem kicsit szárít, de az már a bőrtípusomnak tudható be.
Látok rá esélyt, hogy rendszeresen használni fogom, amit nagyrészt az illatának köszönhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

0bikbik0

2015. július 4.

Szerettem. Az én bőrömnek kellően erőteljes radírozó szemcsék, kellemes illat, állag. Utána sima, puha volt a bőröm. Mióta figyelek az összetevőkre is, már nem rendelném újra, de anno jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

Ella

2015. június 23.

Nagyon jó kis termék, megfelelően radíroz, sima lesz utána az arcom. Az illata is kellemes, az ára baráti. Sajnos már nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

GNóri

2015. május 29.

Valahogy az oriflame eddig kimaradt az életemből, nem voltak olyan ismerőseim, akik ezzel foglalkoztak volna. Aztán ez az arcradír felkeltette az érdeklődésemet, és online beszereztem, valami potom 500 ft-ért. Jó sok és erős radírozó szemcse van benne, kicsit nekem durva is, mindenesetre ezáltal nagyon jól teszi a dolgát, a használata után nagyon puha a bőröm. Az illata is isteni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

ladri

2015. május 25.

Újra rendelném, ha lenne, nagyon szerettem. Sokkal szebb lett utána a bőröm, és a hidratáló krémet is jobban beszívta. Emellett isteni sárgabarack illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

JudithBeauty

2015. május 22.

Én sem látom mostanában a katalógusban. Pedig bevált ez a termék, tetszik hogy radíroz és habzik is egyben. Finom gyümölcsös illata van, a sárgabarack felfrissíti az arcot, főleg nyáron. Selymes lesz utána tőle a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pyridoxine HCL

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)