Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2016. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Lábai szinte újjászületnek és csodálatosan felfrissülnek az azonnali hűsítő hatást nyújtó lábspray-vel. Természetes eukaliptusz- és mentaolajat tartalmaz, amelyek dezodorálják és frissítik a lábfej bőrét, csökkentik a kellemetlen szagok kialakulását. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Cipőbe is permetezheti.

fioretta

2020. június 29.

Illata kellemes mentolos, elsőre nagyon hűsítő, frissítő hatású, de azért csodát nem tesz. A leírásához hűen tényleg csak csökkenti a kellemetlen szagok kialakulását, teljesen nem gátolja meg. Lábra fújva elég nedves, zokniba bújás előtt a megszárítása kicsit több időt vesz igénybe, kell várni pár percet.
Az izzadságot nem akadályozza meg 100%-osan, a cipőbe tett hintőporok nálam jobban teljesítettek és az áruk is jobb. Azonban nyáron, mezítláb szandállal jó opció lehet egy kis felfrissülésre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

muffinka

2020. április 8.

A legjobb lábspray amit életemben használtam. :) Nagyon firssítő és hűsítő érzés a lábra fújni, elég intenzív menta illata van, úgyhogy a kellemetlen szagokkal is elbánik, a cipőmbe is szoktam fújni időnként belőle. Sokszor akciós a nagy kiszerelés, úgy teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

eniko02

2018. november 12.

Nagyon jó kis termék, kellemesen frissítő. Szeretem, hogy a lábamra és a cipőmbe is fújhatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Andrea1992

2018. szeptember 1.

Nagyon tartós az illata, egész napos cipőben topogás után is érzem . Jól frissít, hamar beszívódik, nem hagy nyomot. Biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

danyadi77

2018. július 27.

Főként a bokámra, lábszáramra fújom frissítésként, ha megduzzadt az egész napos ülőmunka során, pláne így nyáron. Nem rossz, de lehet élni nélküle, viszonylag gyorsan elillan a hatás. Kellemesen hűsít és jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

marlu

2018. április 30.

Az én talpam izzadós, de azért nem extrém módon. Ez a frissítő spray jó rá, csak egyszer fújom be a lábamat, reggel és ez egész napra elég is. Nagyon jó, friss illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Bubucim

2018. január 28.

Régebben ezt is használtam, de nem sokat tud. Annyira nem izzadós a lábam, de azért szokott. :) Szóval nem brutálisan izzadós lábon se teljesített nálam. Van nála sokkal jobb spray ebben az árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

IldiWolford

2018. január 15.

Nem különösebben izzad a lábam, inkább a komfort érzet miatt vettem meg. Kellemesen hűsíti a lábakat és jó mentolos, talán kicsit túlságosan is... Nagyon tömény, azt ajánlom hogy ne zárt térben használd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Lithviel

2017. december 18.

Nagyon könnyen beleizzad a lábam bármilyen cipőbe, zokniba. Nagyon sokféle sprayt kipróbáltam már, de egyik se használt. Ez a termék is csak a cipőmbe az igazi, a lábamra izzadásgátlós krémet kell használnom. Hidratálás+izzadásgátlás+spray=illatos, puha lábak egész nap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Mokuska1981

2017. október 30.

Akciósan vettem. Kellemes mentolos illata van, hűsíti a fáradt lábacskáimat 1-1 nehéz nap után. Azóta folyamatosan használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate