Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Formulájának és összetevőinek köszönhetően azonnal hűsíti a fáradt lábakat, kellemes, bizsergető érzést nyújt. Nyugtató hatású vadgesztenye-kivonatot, frissítő citromot és intenzív bőrápoló komplexet tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

JudithBeauty

2016. augusztus 27.

Most szereztem be nemrég a nyári időszakra, hogy felfrissítsem a lábaimat, de sajnos kidobott pénz volt. Ez a pattogós hab nálam pár másodpercig hatott, semmit sem használt. Elsősorban a lábszáramra használtam, de alig éreztem valamit a hűsítő hatásából. Ráadásul nagyon hamar elfogyott. Ez volt az utolsó alkalom, hogy ilyet rendeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. június 4.

Megvettem,mert a rengeteg talpalás miatt rendszeresen ápolom a lábam!
Felráztam,tetszett hogy jó hideg volt a hab és pezsgett! Kb.15 másodpercig hűsített is!
Vicc kategória!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 4.

Megvettem,mert a rengeteg talpalás miatt rendszeresen ápolom a lábam!
Vicc kategória!

horzso

2012. február 24.

Nem rossz, fel kell rázni majd nyomni belőle egy kis habot a lábra, és azt bemasszírozni. Nagy melegben használtam, tényleg frissít, és mielőtt beszívja a bőr, bizsereg a hab a lábon, kellemes érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 24.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.