Oriflame

Ár:   649 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

zita.czinege

2014. augusztus 4.

Nem sokat ér. Radírozni nem radíroz. Nem habzik túl jól. így még a strandolás utána lábmosásra sem ért semmit. Cserébe viszont szörnyen szárító hatású, szinte húzódott a bőr a lábfejemen. Ez szó szerint kidobott pénz volt, megy a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

elinor666

2014. július 31.

Hát nekem teljesen más a véleményem! Valóban az első használat után mutatkoznak meg a radírozó szemcsék. Most a felénél járok és szerintem semmit sem ér!
Most nagyon őszinte leszek: nincs igazi bőrkeményedésem, tehát frissítés és tisztítás céljából vettem meg. Egy kerti-kapálós nap után még a koszt sem szedi le, nemhogy az elhalt hámsejteket!!!!
Kevés benne a szemcse, egyszer-kétszer radíroz, aztán megint elfogy a radírozó szemcse.
A rivális márka radírozó szappanja, kilométerekkel lehagyja ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

A rivális márka radírozó szappanja, kilométerekkel lehagyja ezt!

Princess

2014. június 9.

Először én is így jártam vele, mikor elkezdtem vele radírozni a lábam, hogy nem éreztem semmi radírozó hatást.. de utána már igen.. Nekem tetszik nagyon az illata, olyan igazi nyárias, nagyon jó puha lesz tőle a bőr. Ráadásul olcsó is! Max pont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

trisztan

2014. május 28.

Először túl simának találtam, de az első használat után előjöttek a radírozós részecskék.
Kellemes az illata, de talán a hagyományosabb krém formában jobb lett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 28.

Kellemes az illata, de talán a hagyományosabb krém formában jobb lett volna.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract