Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Különösen kíméletes, természetes tejsavat tartalmazó készítmény, amely segít megőrizni az itim terület pH-egyensúlyát. Szappanmentes, illatanyaga nem vált ki allergiás reakciót. Nőgyógyászok által tesztelt, pH-semleges.

Kiszerelés: 300 ml

Loona

2016. január 4.

Régebben évekig használtam ezt a lemosót, nekem nem okozott irritációt, nem volt zavaró, sem tolakodó illata, jól tisztított, tiszta érzetet hagyott maga után anélkül, hogy szárított volna. Igaziból a körülményes katalógusos rendelgetésből lett akkor elegem (az hagyján, hogy nem tudtam gyorsan megvenni, de kétszer is épp hiánytermék volt, amikor szükségem lett volna rá, így muszájból másikat kellett vennem), ezért kerestem helyette könnyebben beszerezhető alternatívát.
"Mai fejjel" több összetevőjét is indokolatlannak találom egy intim lemosóba, így akkor sem vásárolnám újra, ha szélesebb körben lenne elérhető.

Azért kap három csillagot, mert amíg használtam, nekem bevált, illetve mert a pumpás kiszerelése nemcsak nagyon praktikus, hanem nagyon jó kialakítású és tartós is: már 5-6 éve annak, hogy az utolsó flakont megvásároltam belőle, és a mai napig azt az utolsó flakont töltöm után az azóta használt (nem pumpás) másik termékkel; a mai napig tökéletesen működik az adagoló, és hiányozni fog, ha egy napon bekrepál...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

dandy

2015. július 2.

Kb. 20 éve használom az Oriflame intim lemosóit, csak ezeket, mert más folyamatos irritációt okoz (kivéve a lactacyd). Általában mindet szeretem, mert jól tisztít, kellemes az illata, sajnálom, hogy ez már nem kapható, nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

CocoSunrise

2013. február 26.

Elégedettek vagyunk vele édesanyámmal, már többször vettük. Az ára is pont jó amikor akciós. Pont elég intenzív az illata és tisztít de nem szárít. Nekünk jobban bevált mint a Nivea és a Lactacyd Femina.

Hajaj meg se néztem az összetevőket, szerintem nem voltak fent amikor véleményeztem. Levonok 2 pontot, habár nekem bevált anno.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Krix

2013. február 25.

Elég durván irritatív...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Elég durván irritatív...

jampiangel

2012. október 26.

Intenzív az illata és a hatása is. Szerintem ez túl sok az intim területre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

Intenzív az illata és a hatása is. Szerintem ez túl sok az intim területre...

Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid