Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2013. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Frissítő intimlemosó vitaminokkal és hűsítő hatású lótuszvirág-kivonattal. Hosszan tartó frissességet nyújt. Virágos illata van, a tisztaság és a magabiztosság érzését kelti.

Hiuz

2017. június 27.

Évek óta használom a termékcsaládot, nekem még soha nem volt ezekkel a termékekkel semmilyen problémám. Anyukámon keresztül jutok hozzájuk. Jó intimlemosók, viszont most ellenőriztem az összetevők listáját, és a sok paraben elkedvetlenít. :( ezért adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Babooca

2015. október 23.

Én leszek az itteni mumus, ugyanis nekem nem vált be. Semmi extra hatását nem éreztem, ellenben olyan erős parfümös szaga van, hogy nem bírtam elviselni. A család használja, mert anyukám számára könnyen beszerezhető és olcsó is. Család számára bevált, miattuk nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

JudithBeauty

2015. június 24.

Nagyon jó intim lemosó, talán még jobb, mint az Avon, pedig nekem az Avon intim lemosó is kedvencem. Viszont lehet, hogy ezután ezt használom. Sokkal jobban érezni a kellemes illatát, frissítő hatású, a habzása is megfelelő. Az sem okoz irritációt, ha egy nap kétszer használom. Árban kicsit drágább, de így is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

bYou

2015. március 2.

Nagyon nagy szerelem ez a termék. A legjobb intimlemosó a piacon. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A habzása tökéletes, az illata is, nem szárít. Fantasztikus :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

trisztan

2014. november 2.

Nagyon finom, kellemes, diszkrét illata van. Igazából olyan nagyon tisztaság érzetet ad, nem irritálja a bőrt, nem szárít, árban is ok, gazdaságos a pumpás kiszerelés, szóval megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 2.

molnar.judit5

2013. október 27.

Atyám ezek az összetevők...most ezt használom,meg mondom őszintén szeretem,soha nem okozott problémát egyik oriflames intim mosó se.Én hetente kétszer cseppentek bele teafaolajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

Princess

2013. október 25.

Nagyon jó!! Csakis csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Nagyon jó!! Csakis csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!

Alexíta7

2013. június 11.

Szerintem nagyon, nagyon jóóó :) zselés állagú, kellemes illatú és nem szárít :) az ára sem vészes szerintem :) biztosan újra veszem!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

kriszta0329

2013. május 29.

Nekem bejött. Nem erős az illata, kellemes, hidratál, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Nekem bejött. Nem erős az illata, kellemes, hidratál, nem szárít.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sorbitol h 1 1