Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suklaakeiju, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Intimlemosó vitaminokkal, babarózsával és édesmandula-olajjal. Hosszan tartó nyugtató hatást nyújt.

Csutak

2018. november 2.

Tanácsadói bazárból jutottam hozzá, hátha még kapható lesz a katalógusban. :) Végül is nem rossz termék. Az illata finom, irritációt nem okoz és mióta intim lemosót használok, kevésbé vagyok szagos odalent, főleg azon a héten, amikor támad a Vörös Hadsereg, ha szabad ezt így kimondani. Megérdemli a csillagos ötöst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

zdoreebaba

2016. október 2.

Mi eléggé megszerettük. Nem irritál, kellemes virágos illata van. Ha jól emlékszem az ára sem volt drága, 800 forint körül lehetett.
Egészen jól tisztított, nyugtatta az intim bőrfelületet és az illata is egészen tartós volt. Az már biztos, hogy 2-3 tubussal elhasználtunk belőle.
Egy a baj, hogy mostanában ezt a fajtát katalógusban nem látni. Amióta nincs a társait próbálgatjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

lovecreams

2016. augusztus 30.

1000 Ft-ért jutottam hozzá, és őszintén nem tudom mit írjak. Az illata nem nagyon tetszik, picit biztonságérzet tölti el a lelkemet, ha ezt használom, de csúnya az INCI-je nagyon. A 3 csillag marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Babooca

2015. október 23.

Nekem nem vált be, a családnak viszont igen. Mindig váltogatják, nem emlékszem, hogy ezt újravették volna. Én biztosan nem venném, de gazdaságossági szempontból ez csillagos 5-ös. Édesanyám miatt nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

dandy

2015. augusztus 7.

20 éve használom már a Feminelle lemosókat, 1-2 kivétellel mindegyikkel elégedett voltam, ezzel is. Kellemes, friss érzetet nyújt, nem irritál, jó illatú, jól habzik. Tudom-tudom az összetevői, mondhatni csúnya...de én már szinte az összes fellelhető márkát kipróbáltam, a Lactacyd kivételével mind a kukában végezte, mert borzasztó irritációt okozott és már nincs kedvem kísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Salalla

2013. november 6.

Szerintem ahhoz képes drága,hogy ilyen lutri,mit kapunk. Irritációt nem okozott,jó illatú és habzik,meg minden. Van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Krisztikee

2013. szeptember 4.

Jó, az illata nagyon tetszik. Szoktam venni ezeket az oriflames intimlemosókat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

CocoSunrise

2013. július 30.

Végzi a dolgát végülis jó, az illata is tetszik... de az összetevőlista miatt nem biztos. hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology