Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lolagirl13, Módosítva: 2021. április 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

2020. limitált kiadás, karácsonyi kollekció része

"Kényeztető, pihentető fürdés a habfürdővel, amelyet átjár a zamatos cukorral bevont alma aromája."

Szappanmentes, pH-semleges formulája nem szárítja a bőrt.

zdoreebaba

2020. december 31.

A katalógusban nagyon megtetszett az illata és megrendeltem a kézkrémjével együtt. Mivel ritkán veszek habfürdőt, így zuhanyzáshoz próbáltam ki. Sajnos nagyon szárítja a bőrt, az illata is gyorsan elillan zuhanyzást követően. Habzása számomra tökéletes. Az illata kicsit intenzívebb volt, mint amit a katalógusban szagiztam, de nagyon tetszett. Piros alma, toffee és vanília. Számomra egy enyhén cukrozott isteni almás télies, kényeztető, ínyenc illatözön. Nagy valószínűséggel szappantartóban fog landolni és kézmosónak fogjuk elhasználni. Az illat felejthetetlen karácsonyi illatáradatot adott. Csak ezért és az aranyos csomagolásáért négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.