Oriflame

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők

Élvezze az életet és tágítsa ki a határait! A Flamboyant Eau de Toilette vibráló, energikus illatát a citrusos és a fűszeres jegyek adják. A cédrusfa és a pézsma érzéki aromája határozza meg az eszencia férfiasságát.

Ár: 4000 + posta vagy foxi, ahogy a vevő szeretné , Eladó: Lyah
Állapot: új, celofán a dobozon, Helyszín: Tata, fizetés: foxi preferált, esetleg posta
Ár: 4000ft , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: POSTÁZOM IS ELŐRE UTALÁS ESETÉN
bubilany

2017. november 22.

Nagyon kellemes illatú. Páromnak vettem és szerencsére ő is imádja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Nagyon kellemes illatú. Páromnak vettem és szerencsére ő is imádja.

Sebi

2017. szeptember 2.

Szerintem is ez a legjobb Oriflames férfi illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Szerintem is ez a legjobb Oriflames férfi illat!

Clandestine

2017. május 6.

Egy szuper, kortalan illat, ami egyaránt jól áll az apának és a fiának. Legalábbis a mi esetünkben! Parfümmániás vagyok, de nem csak magamnak hanem a férjemnek is rendszeresen beszerzek egy újabb darabot. A férjem most ezt használja, s a távol élő fiunkon hazaérve mit érzek? Szintén ezt! Lendületes illat, kellő érzékiséggel! Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 6.

Lyah

2016. május 6.

Megvettem most akciósan a férjemnek, mindjárt kettőt...kicsit aggódtam, de nem kellett volna! Hát ez aaaaanyira finom, hogy legszívesebben magamra fújnám! Még lehet, hogy egy szombaton meg is fog történni. Azt hiszem, ha neki is tetszik, ez örök darab lesz. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

RBea

2016. április 29.

Férjem kedvenc parfümje, és én is a rajongója vagyok!! Nagyon megnyerő, férfias, de mégis egyszerre elegáns és modern mind az üvege, mind az illata. A fémkupak megfelelően záródik, és tartós. Átlátszó,ami segít a mennyiség csökkenésének követésében, így külön rázogatás nélkül is mindig tudom, mikor kell a következő akciót keresni a katalógusban, hogy mindig legyen otthon :). Amióta használja a férjem, különösen szeretek belépni a közös fürdőbe reggeli készülődéskor, olyan jó kis illatfelhőt ad. Még délután is érezhető. Kicsit fűszeres is, emellett engem még az ibolyára is emlékeztet. Már nekem is hiányozna ez az illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

0bikbik0

2015. július 10.

Harmadszor veszem újra a férjemnek :-) Bejövős az illata, tartós, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

Harmadszor veszem újra a férjemnek :-) Bejövős az illata, tartós, szeretem.

dobolank

2014. április 21.

Kaptam egy ilyet valahonnan, apámnak adtam, ő nagyon szerette. Amikor fogyóban volt, megszagoltam, és oda lyukadtam ki, hogy ha az ilyen illatvilág bejön neki, akkor veszek legközelebb egy CK Obsessiont, végül így is lett. Azt még nem tudom, hogy végül is bejött-e neki az is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 21.

Laci

2013. november 30.

Jajj nagyon jó! Ma kaptam meg és az lett, amit vártam. Régóta kerestem ezt az aromás, narancsos-babéros, lüktető illatkavalkádot, de most megvan. Olyan szexis, különleges, számomra férfias illat, mely nem tucat cukorkás és virágkiállítás, töke van, na! Jól van Oriflame, simi simi, így kell ezt csinálni. 10 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

Zatanii

2013. október 20.

Végre sikerült megvennem páromnak születésnapjára. Sok embernek megmutattam az illatot, és az a tapasztalram, hogy a férfiak szerint ez kissé nőies, sőt, barátom bátyja konkrétan le sz*rozta. Szerencsére az összes női ismerősnek tetszik, páromnak is, és ez a lényeg. Szerintem egy iszonyatosan jó, fűszeres, férfias nem sablon illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

bandita

2013. október 5.

Amióta az Oriflame Deep Woods ffi illata nem kapható nálunk, kerestem hasonló alternatívát, és megtaláltam Őt. Az üvegcse kidolgozottsága, stílusa összhangban van a termék illatával, szinte sajnálom kidobni, amikor elfogy. Tartós, perzselően érzéki illat. Magabiztosságot, szexualitást sugall, kiegészíti a párom személyiségjegyeit, télen-nyáron, öltönyben-farmerban tökéletes rajta. A golyós deoja, after shave balzsamja is kiváló, a legjobb választásnak bizonyultak az évek során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Coumarin, Eugenol, Geraniol
Színezékek: Acid Yellow 3, FD&C Red 40, CI 42090

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.