Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 100 g

Macsek12

2015. július 7.

szép a szappan nagyon hívogató ,viszont az illata kicsit sem olyan ,mint a magazinokban habár én nagy oriflame párti vagyok és szeretem a termékeiket ezt le kell pontozzam amugy jól tisztít és puhítja a bőrt is csak az illatával van a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

krémparádé

2015. május 19.

Olyan szép ez a szappan, még a doboza is, nem használtam el,csak néha kézbe veszem és szagolgatom, gyönyörködöm benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Andy B

2014. február 8.

Amint látom, már megszüntették....kár, mert az illata igazán kellemes, olyan édeskés-virágos-púderes. A csomagolása szemet gyönyörködtető, a forma, szín, habzás tökéletes. Sajnos nekem nagyon szárítja a bőröm, ezért levonok 1 csillagot, de mindent egybevéve ez egy jó kis termék....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

illatvarázs*

2013. augusztus 5.

Szép, különleges forma, jó kézbe venni, kellemesen habzik, nem szárít és az illata nagyon-nagyon finom! Szerintem Dolce&Gabbana - The One illatára hasonlít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

oszibarack

2013. május 15.

nagyon finom az illata, nem szárít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

nagyon finom az illata, nem szárít :)

Ksari

2012. szeptember 10.

A szülinapomra kaptam ajándékba. Tetszett, de magamnak nem venném meg, vannak ennél sokkal jobb szappanok. Az illata elég kellemes, de nem olyan jellegzetes, a formája szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Blame

2012. május 7.

Nagyon finom az illata. A formája is szép. Ezek mellett jól habzik és nem szárít. Egyértelműen 5 pont. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Színező anyag. (Zöld)