Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

trisztan

2014. július 25.

Az illata elsőre nekem olyan "nagymamás", de fürdés után sokkal jobb, és viszonylag sokáig éreztem a bőrömön. A habzása nem tökéletes, és elég sok kell belőle. Összességében nálam közepes, egynek jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 25.

paramm

2013. november 7.

Nagyon finom virágos, púderes illata van, ugyanúgy mint a kézkrémének. A bőrömet nem szárítja, viszont a bökkenő csak az, mint minden Oriflame-s tusfürdőnél, hogy alig habzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Nienor

2013. augusztus 2.

Az illata nekem valahogy sok. A flakonból szagolva nagyon tömény, használat során enyhül ugyan az illat, de nekem valahogyan túl nehéz. Egyéb panaszom viszont nem lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

szabinika93

2013. február 15.

Nagyon "érdekes"illata van :) de én szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Nagyon "érdekes"illata van :) de én szeretem :)

selaginella_helvetica

2012. július 27.

egyet értek, szuper az illata, ami sokáig meg is marad, ahhoz képest, hogy ez "csak" egy tusfürdő, és abszolút nem szárítja, az egyébként száraz bőröm! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Nefertiti

2012. július 24.

En is kettot vettem egyszerre :P Az illata engem is a D&G The One-ra emlekeztet, sot, sztem annak a koppintasa az illat :)
Allaga, eleg suru nem a leghigabb valtozat, illata eleg intenziv, tusolas utan is erezni a boron, es nem szarit. eddig meg vagyok vele elegedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

ljudith78

2012. július 22.

Először nagyon szerettem, de mára kissé megcsömörlöttem tőle, és ahogy az lenni szokott, ebből is alaposan betáraztam...Ezért azonban nem pontoznám le, mert nem tudnék rá rosszat mondani, nem szárít, kellemes az illata.
Ha valakit érdekel, akkor 2 db tusfürdő + 1 db szappan+ 1 db kézkrém baráti áron eladó. (ljudith78@gmail.com).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

sydney

2012. július 3.

Én is imádom az illatát, nagyon szeretek ezzel tusolni. Bőrömön negatív változást eddig nem okozott, bár csak egyszer-egyszer használtam. Az összetevők miatt nem kap max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Blame

2012. április 15.

Valóban eszméletlen jó illata van és jó puha lesz tőle a bőröm. Nekem mindenképpen bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Erus

2012. április 3.

Brutál jó ez a tusfürdő. Iszonyat jó az illata, krémes, nem szárítja ki a bőröm, nem pattogok ki, mint sok más tusfürdőtől és szerintem még aromaterápiának is megfelel, úgy érzem magam tusolás közben, mintha virágoskertben lennék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Színezék. Lilás piros.