Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dzsulika, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Karácsonyi limitált kiadás

Tisztítja a test és a kéz bőrét, ideális mindennapi használatra. Kellemes, gyümölcsös illata van.

Csutak

2019. május 18.

Annak idején, amikor még kapható volt, megrendeltem. De akkor sem vesztettem volna sokat, hogy ha nem rendelek belőle. :D Ugyanolyan szappan, mint a többi, amivel eddig találkoztam. Az illata szörnyű, szárít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

ReiHUN

2019. május 17.

Elsőre nem tetszett az illata, de használattal valahogy jobban megkedveltem. Áttetszős szappannak tűnt, de használattal erőteljes világos rózsaszínné vált, olyan fehéressé, mint a nem áttetsző szappanok. A formája cuki, bár használattal hamar elkopik. Nem különösebben kiemelkedő termék a szappanok sorában, az illata nem illan el hamar, de nem is olyan tartós. Nem egy hidratáló szappan.. De egynek jó. Viszont ha pl kapnék ajándékba egyet, valszeg továbbpasszolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Mona29

2019. április 3.

Hááát... volt már jobb szappanom is. Dekoratív, amíg komolyabb használatba vételre nem kerül. Jól tisztít, de a habja minimális. Az illata nekem tetszett, de nem maradt meg a bőrömön. Sajnos egy kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Bubus06

2018. július 6.

Borzasztó mű illata van..De aranyos a csomagolása és a külseje is. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Borzasztó mű illata van..De aranyos a csomagolása és a külseje is. Nem szárít.

Pam

2018. február 24.

Jó az illata, nem szárítja a bőrömet. Jó vétel volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Jó az illata, nem szárítja a bőrömet. Jó vétel volt.

Jeanette88

2018. január 19.

Karácsonyra vettem belőle többet ajándékozásra és magamnak is hagyva. :) Szép, dekoratív szappan. Finom illattal.Mi csak kézmosáshoz használjuk! A kollekcióból a habfürdő lett a kedvenc. De nem bántam meg a vásárlást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.