Oriflame

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Ada6200, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

Fej: neroli, bambusz, barack

Szív: jázmin, gardénia, ciklámen

Alap: szantál, pacsuli, tölgymoha, vanília, ámbra

Oriflame Full Moon + Volare csomag
Ár: 4500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

RyahOneY

2018. október 25.

Ahogy elnézem, már ez is eléggé tősgyökeres Oriflame-illat, mégis én csak most kezdtem vele megismerkedni, kb. 1 éve. :) Leginkább ez a szépséges lilás csomagolás bűvölt el (kedvenc színem a lila ^^), meg a köré rittyentett reklám, valóban misztikus, nyári érzést ad az embernek (az üvegcsén lévő pálmafák is rásegítenek erre). :) Igaz, én ettől függetlenül így ősszel/télen is használom, használni is fogom, évszaktól függetlenül is imádom. ^^ Karakteres illat, szerintem abszolút egyedi - és talán épp ezek szoktak a legmegosztóbb illatszerek lenni, vagy szereti az ember, vagy nem. :)
A tanácsadónőmnek volt hozzá illatmintás üvegcséje, azt szaglásztam, mert épp akciós is volt, és úgy gondoltam, annyiért vétek lenne kihagyni. :) Mivel a minta alapján az illata is nagyon megtetszett, így hamar eldőlt a kérdés. :) Azóta 2 vagy 3 üveggel van/volt már belőle, megunhatatlan. :)) (Persze, akciósan szoktam vásárolni, eredeti árán nem venném meg, akármennyire jó.)
Azt viszont elismerem, hogy nem mindenkinek jön be az illata, nálunk csak én szeretem, se tesóm, se anyum... :D De ez persze engem nem korlátoz, én abszolút magaménak érzem ezt az illatot. :))
30ml-s kiszerelése sem bizonyul kevésnek, azért elég régóta használok már 1 üveggel, még így is, hogy napjában 1-1 fújást még szoktam, hogy felfrissítsem az illatot - ami rólam egyébként nem párolog el olyan gyorsan, mint amilyennek mások beállítják... (Mivel az üveg is praktikus, kis helyen elfér a táskában, így minden nehézség nélkül viszem magammal, hogy napközben is kéznél legyen. :) )
No meg amúgy is "Eau de Toilette", szóval kölni és nem parfüm, úgyhogy csodákat nem kell várni, hogy még fürdés után is érződni fog az illat a bőrön, mint némely EDP (parfüm). EDT-hez képest szerintem abszolút jól teljesít. Remélem, sokáig kapható lesz még, időnként biztosan vissza fogok hozzá térni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

verona997

2018. április 23.

Ezt a pürfömöt ajándékba kaptam már a csomagolása nagyon megtetszett.Mikor megszakgoltam azonnal a kedvencem lett.Kicsit erős illata úgyhogy elég belőlle 2 fújás is.Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

lenastewart

2017. november 11.

Az alapára (a méretéhez, és a többi Oriflame-es parfümhöz mérve) drága, én kedvezményesen vettem. A fiú változata nem rossz, de a női! Egyenesen *büdös* .A családban senkinek nem jött be, ismerősöknek se tudtuk odaadni, senkinek sem tetszett.
Mintha nem is azt a terméket kaptam volna, amit itt (is) annyian dícsérnek. Óriási csalódás, szinte átverve érzem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Anita1984

2017. július 14.

Különleges, misztikus, nem édes, tartós...mostani kedvencem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Különleges, misztikus, nem édes, tartós...mostani kedvencem!!

Bnemrita

2017. március 27.

A katalógusban tetszett az illata és nagyon jó árban volt most, így megrendeltem. Kicsit csalódás így élőben. Kicsit túl sok. Én a pacsulit és valami zavaró virágillatot érzem ki belőle a legjobban, talán az ibolyát, nem tudom. Iszonyat tartós, ez pozitívum. Nem az én illatom, ez biztos, de nem rossz annak, aki a karakteres, virágos, de ugyanakkor fűszeres illatokat szereti. Nekem ez csak 3 csillagot ér meg, szerintem tovább ajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 27.

adrica

2016. március 21.

Ez úton is szeretném megköszönni annak a kedves krémmániásnak akitől sikerült beszereznem! Én imádom! Bár már vagy 2 éve kergetem, mert már nem lehet kapni. Én hülye fejemmel akkor amikor lehetett volna nem rendeltem meg, csak a testápolóját és későn ébredtem fel, amikor már kivonták. Nekem nagyon tetszik a misztikus lila illata. Talán a csomagolás és a köré ültetett reklám miatt is, sőt biztos, de én elvagyok varázsolva tőle. Teljesen nyári estés varázslat. Már csak a tenger hiányzik és kész a mennyország. Bár tarthatna tovább is ez a mennyország mint egy órácska kb..De attól függetlenül nekem nagyon bejött az illat. Annyira vártam már, hogy azért sem vonok le csillagot, mert nagyon nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Damayanti

2015. február 11.

Ez is egy "katalógusban megláttam, tetszett a leírás és a fotó alapján, megrendeltem, élőben még sem tetszett igazán, másra számítottam"eset volt nálam. Helyeske a kis üvegében, könnyen lehet vele akár utazni is a praktikus kiszerelése miatt, de én valahogy mást vártam, másra számítottam, így csalódás. valakinek tetszik. Talán 3-ast kap, de ebbe nem csak az én véleményem játszik bele... Mindenesetre az biztos, hogy ez sem egy tucat illat és praktikus a kiszerelése, ez mindenképpen előny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.