Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whiterabbit, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   tanácsadónők

Gazdag színintenzitás Youth Essence összetevővel és puha tapintású ásványokkal a fiatalosabb megjelenésű, feszesebb és ragyogóbb bőrért. A revitalizáló gyöngyök kézzel készültek szakértők által Olaszországban, csodálatos, egymás hatását kiegészítő árnyalatokban.

sarosilaura

2020. március 3.

Nagyon kevés kell belőle az arcra.Én kabuki ecsetet használok a felviteléhez,és alig érintem bele a az ecsetemet,és az egész arcomat tudom bronzosítani vele.Szerintem 3-4 évig simán elég lesz :)) Az arcon nagyon szépen mutat,picit barna,picit rózsaszines :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.