Oriflame

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2020. május 26.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők

A ragyogó hatást nyújtó bronzosító stift hidratáló sheavajat tartalmaz. Lágyan simul a bőrbe, fokozza annak nedvességtartalmát. Csillámló részecskéi ragyogó, természetes hatású, napcsókolta hatást nyújtanak.

2 színárnyalatban kapható

veci

2020. június 24.

A Coral Glow árnyalatot vettem meg. A színe miatt eleve számítottam arra hogy a "bronzosító" elnevezés ebben az esetben inkább egy pirosítót takar majd. Viszont még ebben is tévedtem :D Mert ez egy highlighter stift. Sokkal több csillám van benne, mint amire számítottam, a szín egy csodás finom korall-barack átmenet arany csillámokkal, ami tökéletes highlighter lehet meleg altónusű bőrre. Maga a stift nagyon krémes, tartós, a csomagolása exkluzív, öröm kézbe venni. Művanília illata van, ami engem nem zavar, de viszonylag sokáig megmarad. A teljes árat nem adnám oda érte, de akciósan megéri. Nekem összességében nagyon tetszik, még ha nem is teljesen az, amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.