Oriflame

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildibildi, Módosítva: 2014. július 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek

Rendkívül hatékony, öregedésgátló hatású, színezett krém, amely egy arckrémhez hasonlóan ápolja a bőrt és tökéletesen fed, akár egy alapozó. SPF 35-ös fényvédelme véd a káros UVA/UVB sugarakkal szemben.

A szabadalmaztatott öregedésgátló hatású, bőrhalványító technológia fokozza a bőr ragyogását és üdeségét. Közepes fedést nyújt, azonnal elkendőzi a bőrhibákat. Könnyű, légies textúra.

Betti21

2019. november 8.

Ez az első cc krémem és pont jól is választottam színt. Hozza a közepes fedést, nem zsírosít szárít, délutánra kicsit mégis fényesebb a bőröm és jól esik lemosni. Nem tökéletes a fedése és nem alapozó hatás, de szerintem a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

2019. május 29.

Imádom :D Nem is használok alapozót, ez a CC krém tökéletesen fed, nem szárítja az arcbőröm és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Jeanette88

2019. április 15.

Könnyen használható, tartós, jól fed, kellemes az illata, jó érzés viselni. :) Valóban üdévé teszi a bőrt. mindenképp elhasználom. :) Annyi hogy a világosabbat kellett volna választanom, de ez nem von le az értékéből. Szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

mig

2019. január 30.

Ez egy nagyon eltalált cucca az Oriflame-nek kár, hogy kb protekcióval lehet hozzáférni. Évek óta szenvedtem egyébként is a fényvédőt tartalmazó alapozókkal, nem hogy még most, hogy ne nézzek ki négynapos hullának két pici gyerek mellett, hát ez eléggé odaver a high end márkáknak is. A kedvenc Paula's Choice most nagyon sápaszt, valamiért nem működik jól, alapnak biztos szuper lenne most is, de rétegezni fenének van ideje, örülök ha le tudok zuhanyozni kb. Ez már tényleg nem arról szól, hogy na akkor most ezt a kontúrozási technikát, és akkor még ide egy púderecsetnyi bronzosítót, hanem ha épp véletlen van 5 perc csönd reggel, akkor csináljunk már magunkból valami emberszabásút, lehetőleg fogmosással és ebbe kell beleszorítani, hogy ja akkor legyen fejünk is.
Na, erre ez a CC krém tök jó. Nem vágom hogy működik, de tényleg nagyon szépen fed, nem ül bele furin ráncokba, olyasmi mint egy insta filter. Nagyon imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

irmacsek

2019. január 18.

Nagyon kellemes állagú krém, nekem nagyon bevált. Amióta kipróbáltam, ez a kedvenc cc krémem. Én a sötétebb árnyalatot használom, nagyon szép egészséges bőrszínt ad, és egyenletesen fed. Alapozó helyett is tökéletes. Bronzosító púdert teszek rá a végén. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Reni666

2018. március 29.

nagyon jo kis krém ..
nem okozot irritáciot .
fedése eleg jo ugyhogy akar alapozoként is jo lehet .
elég tartós .
tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nagyon jo kis krém ..
nem okozot irritáciot .
fedése eleg jo ugyhogy akar alapozoként is jo lehet .
elég tartós .
tökéletes :)

Sophie02

2018. január 29.

Sajnos már sehogysem találom az Oriflame oldalán, pedig nagyon jó kis krém, könnyű, de mégis fed (persze a problémásabb részekre nem elég önmagában), szóval tökéletes hétköznapi cc krém, remélem nem vonták ki végleg a forgalomból :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

KBrigitta

2017. július 6.

Nagyon szeretem ezt a kis terméket, hipp-hopp elkészül az ember lánya a sminkeléssel a CC krém használatával. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Viki0805

2017. május 10.

Kedvencem volt, nagyon sokszor inkább ezt a könnyedebb CC krémet kentem magamra egy "nehezebb" alapozó helyett. Hétköznapokra kiváló, közepesen fed. Valóban kicsit fényesebb hatást ad, de engem ez a zsíros bőröm ellenére sem zavart, annyira szerettem. :) Sajnos mindkét alkalommal kiárusításon sikerült beszereznem, azóta egyszer találtam meg a kódja alapján, hiánycikk volt, kértem értesítést, azóta pedig végleg eltűnt az oldalról, már kód alapján se találom... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Ella

2017. április 4.

Közepes fedésű CC krém, a sötétebb árnyalata nagyon jól passzol a sárgás bőrömhöz. Szép, természetes a finise. Sajnos nem igaz a Krémmánia bőrtípus besorolása, mert ahogy a leírásban is szerepel, a bőr ragyogását fokozza. Nekem zsíros a bőröm és sajnos nagyon gyorsan átfénylik, majd leolvad az arcomról, úgyhogy tényleg inkább száraz, legfeljebb normál bőrre találták ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.