Oriflame

Ár:   13 999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fioretta, az összetevőket feltöltötte: okonetgabcsi, Módosítva: 2021. április 8.

Ár:   13 999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Illatjegyek: narancsvirág, kamélia, jázmin

Oriflame Giordani Gold Essenza Blossom Parfüm
Ár: 6499 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom
Ár: 5900,- , Eladó: sz.anna2010
Állapot: új, bontatlan, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Esztermione

2021. április 22.

Régebben volt egy nagyon nagy kedvenc illatom, a Ginvenchy Fleur D'Interdit. Számomra az illatok netovábbja volt. Már meg is feledkeztem róla, egészen addig, amíg kézhez nem kaptam ezt a gyönyörű üvegcsét. Valahogy emlékeztet rá, pedig számos illatjegyük egyáltalán nem közös, nem is másolata az annak, de az illata mégis visszarepített az időben sok-sok évet. A Givenchy régi, retro "tiltott" parfümsorozatáról mindig Audrey Hepburn jut az eszembe, akinek saját parfümöt készített az alkotó, amikor forgalomba akarta hozni, akkor a színésztő, csak annyit mondott: "megtiltom!". Ez az illat szerintem ezt az céltudatos, összeszedett közben mégis bájos, romantikus, finom nőt jelképezi. Az illat egyébként nagyon tartós, ténylegesen vetekszik a prémium kategóriás parfümökkel, a nagybetűs virágos illat. Ha használom, akkor többen kérdezték, hogy mi ez az illat. Még férfiak is megjegyezték, hogy nagyon kellemes. Szerintem minden korosztály számára illik, ha az illető ízig-vérig céltudatos, de közben mégis finom lelkületű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 22.

i.napcsi

2021. április 10.

Az eredeti két eszenciához képest ebben egyértelműen nagyon erősen dominál a jázmin,aki szereti az illatát annak be fog jönni,erőteljes virágcsokor illat tömény jázminnal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 10.

fioretta

2021. március 26.

Illatmintát kaptam belőle. Olyan érzés, mintha egy varázslatos japán kertben lennék. Virágos jellegű, a kamélia és jázmin erősen kiérezhető belőle. Nagyon tartós, egész napot kitart. Az üvege a kép alapján nagyon tetszik, stílusos a formája és a rózsaarany szín is gyönyörű.
A kampányban szereplő "modell" megtévesztő, szerintem egészen más típusú nők illata ez: nőies, lágy vonású, vonzó, elegáns, 30 felettieké, akik céltudatosak, de mélyen mégis álmodozó-romantikus alkatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

spavanilly

2021. március 22.

Minta alapján véleményezem:
Elöljáróban leszögezném, hogy engem a G.G Essenza Gold illattal is ki lehet kergetni a világból.
Ez a Blossom sem az én zsánerem, de egy nagyon szép, virágos újdonság lehet azok számára, akik az élesebb, merészebb illatokat kedvelik.
(Érdekes módon számomra hatásában rendkívüli hasonlóságot mutat a konkurens "Today" illattal, pedig tudtommal nincs is bennük közös illatjegy.)
Elegáns, 35+-os darab. Csodaszép az üvege is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Minta alapján véleményezem:
Elegáns, 35+-os darab. Csodaszép az üvege is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.