Oriflame

Ár:   13 999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fioretta, az összetevőket feltöltötte: okonetgabcsi, Módosítva: 2021. május 14.

Ár:   13 999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Illatjegyek: narancsvirág, kamélia, jázmin

Ár: 9000 Ft , Eladó: Andy88
Állapot: Új, Fóliás!, Helyszín: Karancslapujtő, fizetés: Előreutalás után postázom.
Ár: 5500 ft , Eladó: Suzy1
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost, packeta

ALettah

2022. április 26.

Egy újabb szép és minőségi Ori illat, de mivel nekem a GG Essenza Sensuale van meg, és nagyon szeretem őt, nincs szükségem egy hasonló karakterű illatra. Ez a Blossom tesó megőrizte az Essenza narancsvirágos, nektárosan édes alapját, és rádobott egy kalap illatos fehér virágot, hogy egy igazán elegáns, már-már dívás elegyet hozzon létre. Szerintem elegáns ruhákhoz illik, határozott, de nőies nőknek, akik nem esnek kétségbe, ha a figyelem középpontjába kerülnek, akár az illatukkal is.
Tartós, és a csomagolása is csodaszép! Szerintem érdemes a pici mintából kipróbálni, és akinek hiányzik a parfümgardróbból egy ilyen édes-fehérvirágos nagyasszony illat, az csapjon le rá, mert az ár-érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 26.

Andy88

2021. december 24.

Sajnos nem az én illatom. A jázmin dominál benne, én pedig az ilyen erős, virágos parfümökkel nem tudok azonosulni. Viszont ez nem jelenti azt, hogy rossz parfüm!
Tartós az illata. Inkább a 40+ -os korosztálynak tudnám elképzelni.
Nem pontozom le csak azért, mert nem tetszik... de ha az én ízlésem szerint értékelem, 5-ből csupán 2 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 24.

Tartós az illata. Inkább a 40+ -os korosztálynak tudnám elképzelni.

Esztermione

2021. november 11.

Régebben volt egy nagyon nagy kedvenc illatom, a Ginvenchy Fleur D'Interdit. Számomra az illatok netovábbja volt. Már meg is feledkeztem róla, egészen addig, amíg kézhez nem kaptam ezt a gyönyörű üvegcsét. Valahogy emlékeztet rá, pedig számos illatjegyük egyáltalán nem közös, nem is másolata az annak, de az illata mégis visszarepített az időben sok-sok évet. A Givenchy régi, retro "tiltott" parfümsorozatáról mindig Audrey Hepburn jut az eszembe, akinek saját parfümöt készített az alkotó, amikor forgalomba akarta hozni, akkor a színésztő, csak annyit mondott: "megtiltom!". Ez az illat szerintem ezt a céltudatos, összeszedett, közben mégis bájos, romantikus, finom nőt jelképezi. Az illat egyébként nagyon tartós, ténylegesen vetekszik a prémium kategóriás parfümökkel, szerintem az a bizonyos nagybetűs virágos illat. Ha használom, akkor többen kérdezték, hogy mi ez a szuper illat. Még férfiak is megjegyezték, hogy nagyon kellemes. Szerintem minden korosztály számára illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 11.

Puccos

2021. november 9.

Ez a parfüm mind küllemben, mind illatban felső kategóriás számomra. Édes, de nem émelyítően, először valóban dominál a jázmin, de kb. 10 perc után "átalakul" és igazából az az illat jön be igazán. Kifejezetten tartós és a nap folyamán mindig más-más illatot érzek ki belőle, ami nekem nagyon tetszik. 35 - 40+ korosztálynak ajánlanám, de egyáltalán nem öregasszonyos illat, amit a nap bármely szakában nyugodtan lehet használni. Valószínűleg teljes áron is megvenném, mert 2 fújás bőven elég belőle és így az 50 ml-es kiszerelés jó sokáig kitart majd. Az üvege pedig a legszebb mind közül az üvegpolcomon :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

TekiLala

2021. augusztus 12.

A Krémmánia jóvoltából került hozzám ez a parfüm. A doboza egyből lenyűgözött: annyira különleges, és exkluzív. Tökéletes lehet ajándéknak. Az üvege is gyönyörű. Az biztos, hogy a gyártó adott a külsőségekre.
Az illata, ahogy a neve is mutatja extrán virágos beütésű. Én jobb kedvelem az édesebb illatokat, de nagyon kellemes, nem tolakodó. Friss, üde érzést kölcsönöz. Tartós, egész nap rajtad marad az illat, Főleg 40-50 korosztálynak ajánlanám

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

K1Ani

2021. augusztus 5.

Tesztelésre kaptuk. Nagyon (idősebb korosztálynak ajánlom) nőies elegáns erős illat,de az árához képest nem olyan tartós, inkább akkor másik márka különlegesebb illatát választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

vbegonie

2021. június 8.

Szerintem valami fantasztikus ez a parfüm, nagyon szeretem magamon. Édes és mellette határozott. Azoknak is ajánlom, akik kicsit félnek a mézes illattól (nekem ez jut eszembe róla), nekem nem lett tőle csömöröm. Határozott illata van, nem olyan, ami félóra múlva már el is illan. Mindig meglepetésként ér, amikor pár órával később is még megcsap egy-egy pillanatban. Örülök, hogy rátaláltam, mert végre azt érzem, megvan A parfümöm, amit szívesen hordok magamon. A csomagolásról is szóltak előttem egy páran, és igen, valami elképesztően szép és prémium érzetet is ad, de a valódi kincs továbbra is az illat, ami nálam abszolút nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

lavendermona

2021. június 8.

A Krémmániától jutottam hozzá ehhez a parfümhöz. A csomagolása meglepett, valóban prémium kategóriát sugall, de ellenben, csak ajándékként érdemes ilyen díszcsomagolásba tenni, mivel előbb utóbb úgy is hulladék lesz belőle(azért meg kár.:). Az illata elsőre nekem is az Avon Today illatára emlékeztetett, később jön ki a virágos illat viselés közben. Inkább a 30-40-es korosztályhoz illik szerintem, de én is alkalmakon bátran viselem, számomra mindennapi illatnak kicsit sok. Ettől függetlenül aki a mindennapokban is szeret elegáns és határozott lenni, nekik el tudom képzelni mindennapos használatra. Az illat maga nem túlzás, egész tartós is, de egy nap egyszer nem árt ráfrissíteni. Összegészében használható, vidám-határozott illat, inkább alkalmi. Megérdemli az 5 pontot, viszont a marketinggel ellentétben, szerintem nem mindenkihez illik.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Marcsika0720

2021. május 14.

A Krémmánián nyertem tesztelésre, amit ezuton is nagyon köszönök 😊kezdjük a csomagolással, mert szerintem érdemes kiemelni ezt is. Csodálatosan szép díszdobozban érkezik, szóval ha valaki ajándékba szánja már becsomagolni sem kell. Az üvege luxus kinézetű, nagyon esztétikus. És az illata valami mesés. Viszont nekem nagyon erős, ezért tovább ajándékoztam az én drága nővéremnek. Hozzá nagyon illik ez az illat. Nekem is hasonló az illata mint a konkurens Today illat, egyèbként tesómon az is borzasztóan tetszik de magamon azt is erősnek érzem. Szerintem erre az illatra meg kell érni 😁 tesóm imádja, nagyon tetszik neki . Az ára számomra sok lenne, azért ennyi pénzért szerintem egy márkás parfümöt is lehet kapni, de tény hogy nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Dudoka77

2021. május 14.

A Krémmánia jóvoltából kaptam meg a terméket tesztelésre, melyet ezúton is köszönök! Nos, a csomagolása szerintem kicsit túlgondolt. Ajándékozás céljából esztétikus lehet egy ilyen doboz, de saját felhasználásra nem igazán ésszerű, hiszen egy szirmokat idéző mágneses záródású, a termék méretéhez képest indokolatlanul nagy dobozt kerekítettek egy kis termék eltárolására, melyből egy kisebb doboz hajtható ki, ami magát az üveget rejti. Számomra ez felesleges körítés, ami nem teszi eladhatóbbá a parfümöt. Mivel egyéb felhasználhatósága nem igazán van ennek az összetett eljárással megalkotott doboznak, és mert vélhetően nem ebből a helyigényes dobozból fogod kihajtogatni minden reggel a parfümödet, a legtöbbeknél alighanem a kukában végzi. Az üveg dekoratív, nem giccses, masszív, stabilan megtartható. Maga a parfüm kellemes, finom, édes virágillat jázminos dominanciával. Aki valami nagyon egzotikus, különleges illatélményre vágyik, annak szerintem ez a parfüm snassz lesz, inkább a visszafogottabb elképzelések híveit elégíti ki, korosztálytól függetlenül. Nem tudom, más hogy van ezzel, de én bármilyen parfümöt próbálok, az első néhány napon intenzíven érzem magam körül az illatot, majd később egyre halványabban, míg végül már csak a felfújás utáni pár órában tűnik fel egyáltalán, hogy parfüm van rajtam. Úgy látszik, ennyire hozzászokik az orrom. Ezzel a termékkel is ez a tapasztalatom. Először használva nagyon intenzívnek éreztem, még másnap reggel is megcsapott az illata, később már frissítenem kellett, hogy megfelelően érezzem. Az érzékszerveim játékától függetlenül tartósnak mondanám, mindenképpen egy kellemes, romantikus, nem megosztó, nem túl bonyolult, megbotránkozást bizonyosan nem keltő illat. Ha az itt feltüntetett ára valós, személy szerint ennyi pénzt nem adnék érte, mert az én ízlésemnek nem túl beszédes ez a parfüm. Szívesen teszteltem, szívesen el is használom, de újabb üveg vásárlására nemigen ösztönöz. Mégegyszer köszönöm a lehetőséget!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.