Oriflame

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sziszikee58, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Élvezd a luxus érzékiségét új illatunkkal. Az ikonikus Giordani Gold Essenza illat érzékibb változata, amelyet átjár az elegancia, a kifinomultság és az érzékiség. Érintő-touch applikátorfejjel."

Ár: 4500 , Eladó: audreyenn
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen/utalassal
Ár: 3500 Ft, plusz postaköltség , Eladó: kacibog83
Állapot: párszor próbált, minimális hiánnyal, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

KisTigris

2020. szeptember 11.

Ez nem tini illat, az tuti. Nekem tetszik az üveg, az illat tömény. Magamon "locsolás" után 1 órával tetszik, akkor visszafogottabb. Rengeteg parfümöt próbáltam, ez tényleg tart 6-8 órát, persze nem annyira intenzíven, de ott van az illat. Hétköznapra elmegy, nekem kicsit erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

veci

2020. június 24.

Az Oriflame Giordani Gold Essenza parfümjének édesebb, kevésbé tolakodó verziója. Én mindkettőt nagyon szeretem, ehhez sajnos mégis ritkábban nyúlok, mert habár nagyon izgi ez a cseppentős adagoló, félek csak úgy bedobni a neszeszerembe, és én szeretem magamnál tartani a parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

lakeresztes

2020. május 27.

Nehéz dolgom van ezzel a parfümmel, mert amikor megszagolom, akkor nagyon tetszik az illata, de a bőrömön mégis kicsit soknak érzem.. pedig sokan megdicsérték, de valahogy mégsem tudom hosszú távon elviselni. Aztán eldöntöttem, hogy ez lesz a színházba vagy koncertre járós parfümöm. Ha ritkán használom, úgy működik és szeretem, de nem hiszem hogy újra fogom rendelni és ez az applikátoros megoldás tényleg nem túl higénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

abicicaaa

2020. március 20.

Tipikus forgatokonyv.
Katalogusban isteni volt, szerelembe estem, es limitalt kiadas cimszoval meg is rendeltem. Kiprobalaskor teljesen mas illat fogadott, de nagyjabol tetszett.
Tobb alkalom utan nagyon rosszul vagyok tole, levakarhatatlan egy illat. Annyira tomeny, fullaszto, es teljesen mindegy, hany kis cseppet rakok magamra. Ez a megoldas amugy is egy botrany, foleg a reggeli rohanasban.
Anyukamnak ajandekoztam, de meg rajta sem birom elviselni.
Reg voltam ennyire rosszul egy illattol, sajnalom. Egyedul a tartossagara es az intenzitasara kap 2*-ot, masnak ez biztos pozitiv tulajdonsag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Tipikus forgatokonyv.
Anyukamnak ajandekoztam, de meg rajta sem birom elviselni.

adelevagyok

2020. március 20.

Najó...Ez mégis hooogy?
HOGY A FRANCBA SIKERÜLHET VALAMI ILYEN BRUTÁL JÓRA???
Tegnap jött meg az Oriflame rendelésem, benne 2 Sensuale parfümmel. Az itteni vélemények illetve az illatjegyei alapján rendeltem meg, rögtön kettőt, nagyot kockáztatva, vajon valóban olyan jó-e, mint gondolom. És imádom. Bánom már, hogy nem három vagy négy üveggel rendeltem, mint 2 hete a Love Potion parfümből. Abból is berendeltem négy darabbal, hiszen 2.000 forintért jutottam hozzá.😍
Visszatérve erre az illatra, isteni. Kifinomult, elegáns, bújós illat. Valóban felismerhető benne az Essenza nagytesó, de ez nekem valahogy sokkal jobban tetszik. Ezzel az applikátorral kissé tovább tart az illatosítás, de megéri, mert ez az illat tényleg egy csoda.😋😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Najó...Ez mégis hooogy?
HOGY A FRANCBA SIKERÜLHET VALAMI ILYEN BRUTÁL JÓRA???

pearldiver66

2020. január 14.

Maga az illat nagyon szép és kellemes. Tetszik benne ,hogy ki érzek egy kis fásságot is. Gyönyörű az üveg, bőven elég a 30 ml. Igazán táska barát. A kenegetős módszer nem épp a legjobb, Ezt én is elismerem. Rajtam két órát bir ki. Aztán annyira elhalványul hogy szinte már nem is érződik. Nagyon sajnálom mert különben nagyon jó illat lenne. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.

ALettah

2019. december 31.

Bár egy ideje a parfümboltok kínálatát tarolom, időről időre visszatérek a múltamhoz, és megrendelem az év összes újdonságát mintában az Oriflametől. Általában megállapítom, hogy már nem az én világom. De évről évre meglepnek néhány valóban jól sikerült alkotással: a Sublime Nature kettősét, a Mon Parfumot és ezt a Giordani cseppentőst mindenképpen ide kell sorolni. Ez nem is mintában, hanem egyben a teljes 30 ml-es szerelésben lett enyém, valahogy megkívántam, azt hittem, hogy az Essenza kisebb csomagolásban, és azt szerettem anno. Nem, ez annál sokkal jobb! Mesés! Nem hittem a szememnek, és az orromnak még kevésbé, mikor végre a kezemben tartottam.
Maga az üveg is szépséges, az arany dobozocskával, a szép metszett kupakkal, öröm kézbevenni! És az illat csodálatos! Felismerhető benne az Essenza, de sokkal lágyabb, nektárosabb, elegánsabb. A narancsvirág nem annyira erős, és emiatt az egész bújósabb, lágyabb és tökéletesen kiegyensúlyozott. Nekem minden alkalommal öröm viselni. Karácsony este is ezt viseltem, van benne valami ünnepélyes is.
Oriflame, ez nagyon szuper dobás volt!
A touch-applikátor annyira nem a kedvencem, de lehet, hogy így jobban ki tud bontakozni az illat, mintha fújnák.
Tartósság jó, szillázs diszkrét.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Oriflame, ez nagyon szuper dobás volt!
Tartósság jó, szillázs diszkrét.
Imádom!

erdspetra

2019. november 11.

Egy hete mindennap hasznalom. Eleg tartos illat foleg, ha az arat nezzuk harcba szall a guccival ( pedig nem egy arkategoria). Nagyon tetszik az edeskes illata is. Nekem is egy problemam van vele a csepegtetos kivitel fujosban jobb lenne, de meg igyis megerdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Emli70

2019. november 11.

Ez lett a második kedvenc az Oriflemes illatok közül (első a Tonka Bean)
Számat biggyesztettem amikor próbára kínálta a barátnőm, mert a Gold Essenza annyira nem tetszett, el is adtam. Ez viszont wow...meg hű.. Elegáns, feltűnő, édesebb illatokhoz szokott orromnak is tetszik.
Egy bajom van vele, ez a kenegetős módszer, én imádom, ha egy illat beterit. Hát át is csöpögtettem, bűvészkedtem gyorsan egy jó kis nennyiséget 5 ml fufuba, na ez így aztán szórja az anyagot. Tartósságát még tesztelem, és később megírom a tapasztalatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 11.

Ez lett a második kedvenc az Oriflemes illatok közül (első a Tonka Bean)

spavanilly

2019. november 8.

Nekem a Giordani Gold illatvilága túl karakteres, és bár 40 elmúltam mégis azt az érzést keltik bennem hogy "érettebb" hölgyeknek valók- ezért eddig nem éreztem késztetést a beszerzésükre.
/Ez az új családtag azonban valamiféle balkézről született fattyú lehet- egyszerűen imádnivaló!/
Miután eltüntettem az illatmintát a katalógus oldaláról- elhatároztam, hogy nekem ez az illat feltétlenül kell a fa alá ( fölé, köré). Nem szúrós, és a puha vaníliás ( szerencsére fahéjmentes) akkordok tökéletesen tompítják a narancsvirág illatának élességét.
Megjegyzés: A nőiesség báját viszi bele a gardénia; a karaktert a narancsvirág; a csepp luxus benne pedig a vanília, ami nem is akármilyen, hanem- Bourbon.
Hozza az EDP- tartósságot ( reggel használva még este is érződik az illatból)
- ha csak nincs legalább 7 db sálunk és kabátunk- egész héten őt kell viselnünk.
Egy csillag levonás a cseppentős kiszerelésért, ami nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Hozza az EDP- tartósságot ( reggel használva még este is érződik az illatból)
Egy csillag levonás a cseppentős kiszerelésért, ami nem tetszik.

Hidratálók: Butylene Glycol