Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különlegesen fényes körmök, csodás árnyalatokban. A körömlakk széles applikátora precíz, egyenletes felvitelt tesz lehetővé. Gyorsan szárad, tartós hatása van. Csipkebogyómag-olajat tartalmaz.

nitacica

2017. október 30.

A legsötétebbet rendeltem belőle, nekem bevált, állaga picit nyúlós nem olyan szépen kenhető, viszont a színe meseszép. Végre megtaláltam a tökéletes vörös lakkot, nekem nem is kell több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.