Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

Opáltechnológiájának köszönhetően szinte lemásolja a bőr textúráját és tónusát, tökéletes bőrfelszínt biztosít.

DianaS

2016. április 13.

Régebben használtam porcelán árnyalatban, szerettem nem volt vele bajom, a fedése is megfelelő volt nekem akkor, néha kevertem sötétebbel is. Újra nem venném az összetevői miatt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

bdori

2014. március 5.

Nekem is a porcelain árnyalat van meg. Tetszik,hogy egységes lesz tőle a bőrszínem,de a nagyobb hibákat tényleg nem tünteti el.Én hidratálókrémet rakok alá,úgy nem szárít. Viszont pár óra után kifényesedik az arcom tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Yza

2014. február 3.

A porcelain árnyalat van meg nekem. Téli időszakban csak ezt használom, szép és egyenletes tónust ad. A fedésével nem vagyok 100%-ig elégedett, inkább bb krém, mint alapozó, és hiába fixálom púderrel, hamar kifényesedik. Hidratáló krém nélkül szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Habchók

2013. május 12.

Mintát próbáltam csak ki, de a mennyiséggel nagyon megvoltam elégedve, mert nem csak egyszeri használatra elegendő krémet kaptam. Egyébként összességében azt kell hogy mondjam, sajnos nem éri el azt a szintet és imádatomat, mint a Mineral Therapy. Az illata teljesen rendben van, az állagát pedig úgy kell elképzelni mint a Garnier BB Krémét, szóval ilyen folyós. Ezzel nem is lenne gond, csak mivel ecsetet használok, egy kicsit nehezebb eldolgozni + a kézfejemről alig bírtam leszedni, így valószínűleg nagyon tartós hatást biztosít. A fedését még közepesnek sem mondanám, viszont a végeredménye még kőpúderrel is nagyon természetes hatású arcbőr, ami abszolúte pozitívum. Olyan mint hogyha nem is sminkeltem volna, ami nagyon jó, mivel nem szeretem ha maszkos hatást vált ki ez a művelet. Ár/érték arányban azt gondolom, hogy még leakciózva sem nagyon éri meg megvenni, de egyszeri kipróbálásra pont jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

h.ancsi89

2013. április 24.

natural beige árnyalatot próbáltam,annyiból jó volt,hogy puha volt a bőröm,nem volt maszkos,de a fedésével nem voltam kibékülve,az csak közepes...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

pink sunrise

2013. február 15.

Nemrég rendeltem mintát(Porcelain)és nagyon tetszik,ez az egyik legtalálóbb szinű világos alapozó amit próbáltam.Hamarosan enyém lesz teljes kiszerelésben is;)Akciósan simán megéri,sőt,,de egész áron nem venném meg(úgyis gyakran akciós vagy ez vagy a bőröregedést gátló alapozó,megéri ilyenkor rendelni inkább))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

helly_good_guy

2012. december 13.

jo alapozó egy estére de smeitöbre nemjo és ezsem fed eléggé söt zsáraz arcra rosz mert beszivja abör nemjolfed és drága

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 13.

jucika81

2012. szeptember 24.

Maximálisan osztom Bandita véleményét- ez egy nagyon jó alapozó, de nem zsíros bőrre. Szép a csomagolása, enyhe a fedése, egészséges ragyogást varázsol az ember lányának orcáira. Ha nagyon rendben van a bőröm, tehát nincs pattanásom és hideg van, akkor szoktam használni, mert így néhány órát kitart, de figyelni kell rá, mert gyorsan csillog a homlokomon. 4 csillagot azért kap, mert az illatával viszont nagyon nem vagyok megbarátkozva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Dzsinka

2012. augusztus 31.

Én nagyon szeretem, régóta használom, de még mindig csak a másodiknál járok. A pattanások elrejtéséhez használom, az ujjammal szoktam felvinni a problémás részekre, és teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel. Pár perc alatt illeszkedik a bőrhöz, és akár egész nap tart. Az üveg is nagyon ötletes, praktikus. Egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Gift Box

2012. július 30.

Nem fed túl erősen, de nagyon szépen illeszkedik a bőrhöz, és hatalmas előny, hogy lehet kapni extra világos színben is :)
Az illata szerintem egész jó, tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, mert még csak 1 órája lehet rajtam, és eddig még nem fénylett át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 30.

Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.