Oriflame

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beginner, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   tanácsadónők

Revitalizáló és bőrápoló hatású, ásványi alapú alapozó. Tökéletes fedést, tartós hatást nyújt. 15-ös fényvédő faktort, és Olaszországból származó vulkáni ásványokat tartalmaz, amelyek revitalizálják a bőrt és öregedésgátló hatásuk van.

doracrema

2020. november 26.

Nekem a Natural Beige árnyalat van meg. Egyszerűen imádom. Jól el lehet dolgozni, nincs maszkhatás és jól érzi magát benne a bőröm. Kicsit fénylik a tápláló összetevők miatt, de ezt egy kis púder simán megoldja. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

PerfumePippi

2020. július 5.

A Porcelain árnyalatot vettem meg a primerével együtt. A primert nem mindig használom, ezt ár-érték tekintetében egy nagyon jó minőségű terméknek tartom! A fedése gyenge/közepes, de soha nem kerestem erős fedésű alapozót - jobb szeretem az ilyeneket, mert sokkal természetesebb hatást lehet velük elérni. Hétköznapra primer nélkül, és általában kőpúder nélkül használom - kellemes viselet, tartós, nem kopik túlzottan meg estére, és sikerült a megfelelő árnyalatot is eltalálnom.
Ez az első Oriflame alapozóm, nem sok márkát próbáltam: A Bourjois CC-je volt várakozáson felüli, a középkategóriás termékek általában eddig felejtősek voltak (beleértve a L'Oréalt,Rimmelt, Maybellinet és Pupát is), Double Wearhez pedig még nem volt szerencsém - én az Artistry csúcsminőségéhez mérten mondom, hogy ez az alapozó nagyon jól teljesít. Bátran ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 5.

angyalka1225

2020. április 20.

Itteni vélemények alapján kerestem olyan alapozót, ami nem túl drága, de jó minőségű, így esett a választásom erre. Akció volt, úgyhogy duplán megérte. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket, sőt még túl is szárnyalta azt: egyrészt nagyon kis masszív csomagolása van, ami felüdülés volt az előző (Pupa) alapozóm után, amit pont azért cseréltem le, mert kitört belőle egy darab a nyakánál (én nem ejtettem le, így nem tudom, miért) -amit persze úgy fedeztem fel, hogy felráztam.. Fehér ingben.. Másrészt isteni finom illata van! Ez nyilván nem lenne elvárás egy alapozótól, de kellemes plusz, főleg, hogy én eddig szinte minden ilyen kencémből kiéreztem valami fura, kőolajos szagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Csutak

2019. október 29.

Mintám van belőle, kettő is a biztonság kedvéért és már két napja folyamatosan csak ezután nyúlok. Könnyű eldolgozni, nem folyik le az arcomról a nap folyamán, pedig csak a szemem alatt és a T-zónában van púderrel rögzítve, illetve az államon. Egyelőre egy erős négyest adok neki, nem tudom, hogy teljes kiszerelésben megvásárolom-e vagy sem, illetve azt sem, hogy a távoli jövőben újravásárolom-e majd. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

skin

2019. július 1.

Nekem tökéletesen bevált már már annyira ,hogy szinte minden nap ezt használom.
Könnyed alapozó olyan mintha semmit nem viselnék. A fedése megfelelő nekem . Ha hasonlítani kellene akkor azt mondanám,hogy olyan mint a Mac Face &Body két rétegben,tehát annál erősebb . Nagyon kényelmes így nyáron is ,a T zónában is jól működik. Pattanásokat nem okozott ,nagyon jó hatással van a bőrömre. Igaz csak próbára vásároltam meg szuper akcióban ,de újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 1.

Nekem tökéletesen bevált már már annyira ,hogy szinte minden nap ezt használom.

Angyalka94

2019. május 22.

Imádom. Nagyon jó! Úgy vásároltam meg hogy próba szerencse. Féltem kicsit mert általában mindig pórul jártam az avonból rendelt alapozókkal és attól tartottam hogy ez se lesz különb. Akciós áron vásároltam meg 1800 ft-ért és pozitív csalódás ért. Jól fed, tartós is, építhető is. Még az én zsíros bőrömön is jól mutat, ami annyit jelent nekem hogy nem fénylik tőle az arcom. Igaz hogy használok mattító púdert is az alapozó felé. Tartósságával is megvagyok elégedve. Az állaga is jó, könnyen eldolgozható. Ha elfogy biztos újra veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

zsuca

2019. március 20.

Kedvenc alapozóm. Nagyon könnyed, nincsen maszkos hatása. Szép fedést biztosít, de a jelentősebb bőrhibákra én használom hozzá az oriflame korrektorját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Pankanyuszi

2019. március 19.

Nagyon szeretem és jól igazodik a bőrszínhez. Nyáron picit fénylik ezért akkor váltani szoktam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

SminkesAnyuci

2019. január 17.

Hétköznapokra szeretem, kellemes viselet, természetes hatású, akciósan beszereztem a két legvilágosabb ányalatot, ezeket mixelve egész évben ki tudom keverni a színem. Nem terheli és nem szárítja a bőröm, könnyű lemosni. Akciósan vettem és nem sok reményt fűztrm hozzá, de teljesen meglepett, szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Lovemyhair

2018. október 5.

Nagyon jó alapozó. Szép, természetes a végeredmény, nagyon jól igazodik a bőrömhöz. A szín tökéletesen passzol, jól fed, nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT