Oriflame

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beginner, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   tanácsadónők

Revitalizáló és bőrápoló hatású, ásványi alapú alapozó. Tökéletes fedést, tartós hatást nyújt. 15-ös fényvédő faktort, és Olaszországból származó vulkáni ásványokat tartalmaz, amelyek revitalizálják a bőrt és öregedésgátló hatásuk van.

Ár: 1990 Ft , Eladó: crystalline
Állapot: Pár ml hiányzik belőle, dobozával együtt küldöm., Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Postán maradó ajánlott levélként 685 Ft előre utalással
Csutak

2019. október 29.

Mintám van belőle, kettő is a biztonság kedvéért és már két napja folyamatosan csak ezután nyúlok. Könnyű eldolgozni, nem folyik le az arcomról a nap folyamán, pedig csak a szemem alatt és a T-zónában van púderrel rögzítve, illetve az államon. Egyelőre egy erős négyest adok neki, nem tudom, hogy teljes kiszerelésben megvásárolom-e vagy sem, illetve azt sem, hogy a távoli jövőben újravásárolom-e majd. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

skin

2019. július 1.

Nekem tökéletesen bevált már már annyira ,hogy szinte minden nap ezt használom.
Könnyed alapozó olyan mintha semmit nem viselnék. A fedése megfelelő nekem . Ha hasonlítani kellene akkor azt mondanám,hogy olyan mint a Mac Face &Body két rétegben,tehát annál erősebb . Nagyon kényelmes így nyáron is ,a T zónában is jól működik. Pattanásokat nem okozott ,nagyon jó hatással van a bőrömre. Igaz csak próbára vásároltam meg szuper akcióban ,de újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 1.

Nekem tökéletesen bevált már már annyira ,hogy szinte minden nap ezt használom.

Angyalka94

2019. május 22.

Imádom. Nagyon jó! Úgy vásároltam meg hogy próba szerencse. Féltem kicsit mert általában mindig pórul jártam az avonból rendelt alapozókkal és attól tartottam hogy ez se lesz különb. Akciós áron vásároltam meg 1800 ft-ért és pozitív csalódás ért. Jól fed, tartós is, építhető is. Még az én zsíros bőrömön is jól mutat, ami annyit jelent nekem hogy nem fénylik tőle az arcom. Igaz hogy használok mattító púdert is az alapozó felé. Tartósságával is megvagyok elégedve. Az állaga is jó, könnyen eldolgozható. Ha elfogy biztos újra veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

zsuca

2019. március 20.

Kedvenc alapozóm. Nagyon könnyed, nincsen maszkos hatása. Szép fedést biztosít, de a jelentősebb bőrhibákra én használom hozzá az oriflame korrektorját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Pankanyuszi

2019. március 19.

Nagyon szeretem és jól igazodik a bőrszínhez. Nyáron picit fénylik ezért akkor váltani szoktam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

SminkesAnyuci

2019. január 17.

Hétköznapokra szeretem, kellemes viselet, természetes hatású, akciósan beszereztem a két legvilágosabb ányalatot, ezeket mixelve egész évben ki tudom keverni a színem. Nem terheli és nem szárítja a bőröm, könnyű lemosni. Akciósan vettem és nem sok reményt fűztrm hozzá, de teljesen meglepett, szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Lovemyhair

2018. október 5.

Nagyon jó alapozó. Szép, természetes a végeredmény, nagyon jól igazodik a bőrömhöz. A szín tökéletesen passzol, jól fed, nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

Egy kedves ismerősömnek vettem ajándékba. Jól fed, nem fogja be a kabátját (az előző alapozója megfogta télen a fehér kabátja nyakát...). Azóta is ezt használja, akciósan nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

KaradyAnn

2018. június 19.

Sok jót hallottam és olvastam róla, majd mikor akciós volt rászántam magam. Nem csalódtam. Egyenletessé teszi a bőrt, kellemes illata van és nem okozott pattanásokat nálam. Az árnyalattal szokásomhoz híven kicsit mellényúltam, de meglepetésemre igazodik a bőrszínemhez, nem üt el túlságosan. Az első használatkor megjegyezték, hogy "babaarcom" lett. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Sephira

2018. február 9.

Imádom ezt az alapozót! Habár ezt nem mondanám igazán annak, inkább olyan, mint egy színezett hidratáló krém. Nem nagy a fedése, annak jó, akinek viszonylag szép a bőre és nem durva hibákat akar eltűntetni.
Nem ajánlom zsíros bőrűeknek sem. Habár az én kombinált bőrömre nehéz akár krémet, akár alapozót találni. :(
A matt hatású alapozók porosak lesznek rajtam, mint aki hámlik (hiába hidratálok), a száraz bőrre valóak kifényesednek rajtam.
Kezdetben ez az alapozó is kifényedett rajtam pár óra múlva, az egész arcom, úgy néztem ki mintha izzadnék. Így azt a megoldást választottam, vagy színben passzoló arcpúdert, vagy transparent púdert használok hozzá, így matt lesz az arcom és nem fényes. De mostanában ahhoz a cselhez folyamodtam, hogy ez alá az alapozó alá mattosító primert rakok fel, aztán az alapozót. Az eredmény egyszerűen lenyűgöző!!!!
Természetes hatás, mégis matt, de nem természetellenes matt, hagy neki egy kis természetes fényt (púder nem is kell fölé), és majdnem egész nap tart!!!!
Mintha lenne rajtam alapozó meg nem is.
Télen mikor nincs szinem, a Porcelain árnyalatát használom, nyáron mikor volt kis szinem akkor a Light Ivory-t (mikor fakultam se ütött el teljesen, hanem igazodott hozzám).

Sztori:

Mikor ezt az alapozót használtam nyáron, egyik nap egy lány akit előtte csak látásból ismertem, oda jött hozzám, és elkezdte mondani nekem, hogy ne haragudjak, de muszáj megkérdeznie, mit használok a bőrömre? Mert olyan szép (pont az én problémás bőröm? Ha tudná mit meg nem teszek, legalább szépnek tűnjön....), szerinte olyan egészséges, olyan ragyogó, üde. Majdnem zavarba hozott, de természetesen elmondtam neki részletesen miket használok. :) Milyen mattító prímert és ezt az alapozót.

Nem is kell ennél egyértelműbb visszajelzés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Mintha lenne rajtam alapozó meg nem is.

Sztori:

Nem is kell ennél egyértelműbb visszajelzés. :)

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT