Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timi92, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Oriflame Revitalizáló hatású, tengeri ásványi anyagokkal gazdagított alapozója új csomagolásban.  Az alapozó táplálja és hidratálja a bőrt, és szinte azonnal csökkenti a fáradtság jeleinek a megjelenését. Hatására a bőr fiatalosabbnak látszik. 8-as fényvédő faktorral.

4 árnyalatban elérhető.

szepkinga

2016. szeptember 8.

Nagyon szuper cucc, csodásan fed és nem pattanásosodik ki tőle az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nagyon szuper cucc, csodásan fed és nem pattanásosodik ki tőle az ember.

szzsuzsa0822

2015. október 25.

Sok évvel ezelőtt kaptam ajándékba egyet a másik, régi kiszerelésből, és beleszerettem, amikor újra akartam venni abból már nem gyártottak, így beruháztam erre az újra, pici változást mintha észrevettem volna az állagában, de nem számított így is szerettem, tökéletesen illet az arcszínemhez, szépen el lehetett dolgozni, szó szerint ragyogtam tőle annyira életet lehelt a bőrömbe, többször újravettem. És mint minden jónak, ennek is vége szakadt, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Cu2tka-baba

2015. szeptember 29.

Ezt ebben a formában sjanos már nem gyártják, pedig kedveltem. Még kicsi van belőle úgyhogy keresem az utódját, de azt tudom, hogy a szín, az állag a fedés is jó volt és nem ütött ki. Nem volt nehéz és ha ez volt rajtam akkor valahogy friss volt már a "kép" reggel:/ -1 pont, hogy nekem fröcskölt a végén:/

Kb egy 1000 ért rendeltem. Imááááádom *.* Nekem csodaszer. Tökéletesen illik a világos bőrömhöz. Fedése közepes, nem maszkszerű. A pirosságot és színkülönbséget elfedi, de egy pattanást nem. Állagra könnyű, habos és mégis hidratáló. Nagyon szeretem:) Nem szárít, de nem is fénylik át. Nem lesz matt, inkább természetes bőr fényű. Egy színtelen púderrel szoktam fixálni a T-vonalamon és egész nap bírja:) Pedig irodában dolgozom és az idegességtől rendesen lever néha a víz:D És a légkondiról nem is beszéltünk.. Ha lemosom is szép alatta a bőröm:) Imáááádat:D Nagyon örülök neki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Tardie

2015. szeptember 10.

A termék "megújulása" előtt nagyon jó volt. Amióta új a csomagolás, mintha az összetevők is megváltoztak volna vagy nem tudom, de egy biztos már nem olyan mint régen... :(
Sokkal olajosabbnak érzem, fojtja a bőröm (anno tökéletes párost alkottunk)
Tényleg sajnálom mert jó kis termék volt, bár amikor kezdett fogyni elég macerás volt kinyerni az utolsó adagokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Sokkal olajosabbnak érzem, fojtja a bőröm (anno tökéletes párost alkottunk)

Azita

2015. augusztus 19.

Sajnos alig fed, bár jó pont, hogy fényvédő van benne.A csomagolása miatt nem veszem újraSem egy kupak,és amikor már kevés van benne köpköd, és alig kinyerhető.Kár érte..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

beginner

2015. február 22.

Örültem, hogy találtam a fehér bőrömhöz illő árnyalatot, de sajnos ez az alapozó sem vált be igazán. Könnyű állagú, szépen felvihető ecsettel és ujjal is, de a fedése inkább gyenge, a felvitel után pedig gyorsan kifényesedik a bőröm, fixáló púderrel a nap folyamán is muszáj korrigálnom. Az árnyalat megfelelne, de a fenti hibái miatt nem tartok ki mellette, de egy próbát mindenképp megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 22.

Abigail986

2014. december 17.

Tényleg nagyon jó kis alapozó,viszont nem tudom,miért spórolták le róla a kupakot...Az utóbbi időben pedig már enyhén égeti a bőröm felvitelkor,ami utána szerencsére elmúlik.Pedig ilyen gondom nem volt még a gagyibb alapizókkal sem,pedig nem járt le a szavatossága sem.Nekem is probléma,hogy köpköd egy idö után a pumpája,plusz műteni kell az üvegét,hogy az összeset ki tudjam használni.4 csillag ezek ellenére jár érte,mert maga az alapozó tényleg fantasztikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

danyadi77

2014. augusztus 14.

Szeretem, mint mindegyik Giordani alapozót. Könnyű használni, elég jól fed, tartós. A legnagyobb gondom, hogy a végén a maradékot nem lehet kinyerni, amúgy szeretem a pumpás kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

laracroft

2014. augusztus 12.

Végre egy alapozó, ami létezett az én bőrszínem árnyalatával megegyező színben (egyébként szívesen veszem a tippeket, hogy hol találni mattító alapozót sötét színben), csak épp a bőrömhöz nem illett. Felkenése után 5 percre már olyan fényes volt az arcom, mintha olajjal kentem volna, és a fedése sem volt az igazi. :( Hiába púdereztem, semmi, ugyanúgy fénylett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

OOKakadu

2014. június 30.

A giordanis alapozókról csupa jót hallottam, ezért én is vágytam egyre. Mivel egyedül csak ez a termék illatmentes, erre esett a választásom. A száraz részeket szépen rendbeszedte, picit zsírosított, de ezt a meleg időjárásnak tudtam be. A fedése inkább enyhe. Egyedüli bajom az volt vele, hogy a nap végére teljesen eltűnt az arcomról, ezért le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.