Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az arisztokratikus, kifinomult Grace EdP egy exkluzív parfüm, amely elsőként érzéki, fűszeres jegyekkel hódol viselője előtt, majd utat enged a nőies virágok, az indiai jázmin, az ibolya és a szegfű aromájának. Az elegáns illatot a kasmír és a vetiver koronázza meg.

Oriflame Grace EDP eladó
Ár: 8950 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontott, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Fóliás ritkaság ❗Oriflame Grace EDP
Ár: 10.000 , Eladó: Csokri
Állapot: Új 50ml , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

Sarene

2017. április 3.

Megfelelő az a dívás adagolás, hiszen elég már egy fújás is... 2-3 már émelyítő felhőt eredményez. Mértékkel használva.. kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

adrica

2016. január 11.

Tetszett egy ideig, de valahogy aztán mindig más felé nyúltam. Nekem kicsit sok volt. És a pontot az tette be, amikor az én három éves kis lányom belopódzott a hálónkba, és nem kis mennyiséget spriccelt magára, és miután végzett dámásan végig bűzölgött a lakáson. Igen, ez akkor tűnt fel, hogy hétköznapokban dámás lenne. Lehet, hogy alkalomra drámai hatása lévén még jó is lehet, főleg tavasszal, de így nekem tényleg öregesnek, ill. nevetségesen túlzónak tűnne. De alapjáraton maga az illat virágos, nőies, de tényleg kell hozzá az a lila estélyi ruha is, ami a reklámjában szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

aniita

2015. november 24.

Ez az egyik kedvenc illatom az oriflametől. Nagyon kellemes, tartós és mégis intenzív illata van, de nem az az elviselhetetlen émelyítő löttyillat. Maga az üveg nekem nagyon tetszik, szeretem az ilyen fajta pumpás parfümöket, egyszerű és mégsem a fele a kezeden landol kifújás közbe, mint normál fejű parfümöknél. És még egy fontos, hogy még a páromnak is az első perctől fogva tetszik ez az illat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

ladri

2015. május 25.

Imádom. Ez a fújós változat nagyon jó, egész nap körülleng az illata. Mindenkinek tetszett eddig, aki a közelembe jött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

szazsani

2015. február 17.

Könnyed virágos tavaszias nőies illat de nekem túl öreges vmiért. Jobban szeretem a játékosabb édes vagy a letisztult friss illatokat...de az üvegét eltettem az szupi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Dorotthea

2013. május 1.

Az illatceruza van meg belőle, a tolltartómban van, így mindig használatra kész. Imádom, nagyon kellemes üde tavaszias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

bbertie

2013. március 10.

Kellemes illat, első szippantásra a tavasz jutott az eszembe róla.Kicsit gyümölcsös-virágos-púderes. Finom, de én még kicsit fiatalnak érzem hozzá magam (28 évesen).Majd teszek vele egy próbát. Rajtam elég intanzív, tartós illat.Számomra az üdeség hiányzik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

hagicica20

2013. március 9.

Finom, finom de nem az én világom. Nekem túl virágos és túl púderes. Kifújás után az illata hasonlít a májusi-júniusi napokra, amikor ezer meg ezer akácfa virág bontogatja szirmait és a langyos levegő telítve van az illatával. Tiszta akácfa illat. Magamon nemigen viselném el, de nagyon sokakon jól viselkedik. Testápoló krémem volt, de anyukámra ruháztam és rajta isteni finom. Rajtam meg tényleg orrfacsaró. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

kozlokova73

2013. február 26.

Nem taros annyira,de finom noies illat. en hozzam nem nagyon illik, de mondhatom,hogy tud az oriflame.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

queengus

2012. augusztus 26.

Az illata nagyon finom,imádnám is,az üvege gyönyörű de táskába nem lehet rakni mert nekem orrán-száján folyt belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Linalool, Benzyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol