Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsaklin09, Módosítva: 2019. június 5.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

A szárazsampon hatékonyan tisztítja a hajat és a fejbőrt, hosszú ideig megőrzi frissességét egyetlen egy csepp víz hozzáadása nélkül. Tápláló Phytonutrients Komplexet és Normalizáló Komplexet tartalmaz. Eltávolítja a hajról a felesleges faggyúváladékot.

scintilla

2020. szeptember 26.

Ez a spray nagyon drága és teljesen hatástalan. Ennek ellenére el fogom használni, mert az illata fenomenális és nekem nem hagy hehér foltot, fújhatom bátran. A férjem azt hitte, új parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

okonetgabcsi

2020. szeptember 12.

Nem vált be túl sokat kell belölle fújni és igy nem gazdaságos .
Ráadásul alig látszik valami eredmény😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Nem vált be túl sokat kell belölle fújni és igy nem gazdaságos .
Ráadásul alig látszik valami eredmény😕

lolagirl13

2020. augusztus 17.

Sajnos nekem se nagyon vált be .. azt hittem azért mert hosszú és könnyen zsírosodó hajam van , de aztán olvastam hogy másoknak is gondja van vele :(
Úgyan azt tapasztalom mint ők .. kb a fél flakont feláldoztam , és alig látok valami változást :(
Nagy nehezen ellátja a funkcióját , de hosszú és könnyen zsírosodó hajra nem éri meg , mert hamar elfogy !!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

pruntyoke

2020. június 17.

Borzasztó senkinek nem ajánlom! Nekem fehér maradt az egész fejtővem tőle egyszerűen semmit nem használt ugyan olyan zsíros maradt a hajam és ráadásul még hófehér is volt mintha tiszta korpa lenne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

zsucci93

2019. április 17.

Úgy érzem a fél üveget a hajamra fújom, mire látok valamilyen hatást... és az sem nyűgöz le. Lehet, hoyg kevésbé zsíros hajra jó, az enyémre sajnos egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

bendi13

2018. november 9.

Nekem nagyon tetszik ez a szárazsampon. Tartást is ad a hajnak. Viszont nagyon sokat kell belőle fújni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Zsaklin09

2018. szeptember 23.

Sajnos nem vált be, mert számomra nem elég hatékony. Alig fúj port, pedig jól felrázom, de sokat kell fújni belőle, hogy valamennyire csökkentse a hajtő zsírosságát. Emiatt gyorsan fogy, ahhoz képest viszont drága. Az illatát sem igazán szeretem, olyan férfi parfümös nekem. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Pyridoxine HCL, Niacinamide, Panthenol, Biotin

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.