Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Könnyed, hatékony hajkondicionáló spray, amely VoluMax-összetevőjének köszönhetően megakadályozza a haj lelapulását. A hajmosást követően permetezze a nedves hajra. Öblítést nem igényel.

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

jane79

2015. szeptember 20.

Nagyon tetszik az illata. Viszont semmilyen balzsam hatást nem vélek felfedezni. Biztos, hogy nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

timcsike1989

2014. április 11.

A katalógusba tetszett az illata, de élőben nagyon erős és a hajamon ezt nem tudom elviselni. Pláne úgy, hogy nagyon szárít. Ha már benne van a nevében, hogy balzsam legalább ne rontson a helyzeten és ne szárítson. Most szobaillatosításra használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Princess

2014. március 22.

Nagyon finom illata van, bár nekem kissé szárította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Nagyon finom illata van, bár nekem kissé szárította a hajamat.

galagonyanya

2014. március 14.

Semmilyen dúsító hatását nem észleltem. Hajszárítás szempontjából hasznos, úgy vettem észre, hogy védi a hajat, meg könnyen fésülhető lesz tőle, de nem látszik tőle dúsabbnak a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Orsyna

2013. december 2.

Nekem nem vált be, olyan fura lett tőle a hajam mint a szénakazal tényleg nem ápol eléggé.Sajnos jobbra számítottam.Az illata édes bár nekem kicsit erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

ljudith78

2013. november 2.

A szintén Volume Boost sampon után használom, ott már leírtam a tapasztalatokat, konkrétan ehhez a hajdúsító spray-hez csupán azért írok, nehogy valaki csalódjon a termékben : ez nem egy ápoló, kifésülést könnyítő spray, a dúsító hatása tagadhatatlan, de balzsamot nem helyettesít. Áttetsző, vízszerű permet, nagyon finom gyümölcsillattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.