Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Könnyű sampon, amely gyengéden tisztít és tartást ad a lelapult hajnak. Ceramid-komplexe erősíti a hajszálak rostjait és dús hatást nyújt. 250 ml

Jeanette88

2018. október 2.

Kellemes az illata, megfelelő az állaga, jól habzik. Hozza amit elvártam tőle. Nem jobb de nem is rosszabb a hasonló árú többi hajdúsító samponhoz képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Rainbowgirl14

2018. április 26.

Sajnos, nekem egyáltalán nem vált be. Ettől a sampontól százszor laposabb a hajam, mint bármilyen másik, nem dúsító sampontól. Korpásított is. Viszont jól habzik, az illata is fantasztikus és az állaga is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

melindaa

2017. december 7.

Szeretem az illatát, nagyon vékony szálú a hajam és nagyon dúsítja. Teszi a dolgát, én a balzsamjával használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

trisztan

2014. november 2.

Nálam max. 3 csillag. Annyira gubancos lett tőle a hajam hajmosás közben, hogy alig bírtam kimosni, és a szokásosnál sokkal több balzsamot kellett használnom, hogy kezelhető legyen a hajam. Tisztítani jól tisztít, habzás is ok, de nálam mindent összevetve csak közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 2.

ljudith78

2013. november 2.

Már majdnem elhasználtam egy flakont, maga a sampon színtelen, finom gyümölcsillatú (én leginkább almát érzek ki belőle). A dúsító hatása...Mivel a termékcsaládhoz tatozó Volume Boost hajdúsító spray-vel együtt használom, nem tudom melyik termék számlájára írható, hogy ennyire dús hajam sosem volt még egyetlen kencétől sem. Talán az is lehet, hogy a két termék együttes használata hozza ki a maximumot, mindenesetre tesztelgetem majd őket külön-külön is, addig mindenképpen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.